MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Basın mensupları yeni Peugeot 308’i test etti
Basın mensupları yeni Peugeot 308’i test etti


Peugeot Sancaktepe bayii Tekoto, yeni Peugeot 308’in tanıtımı için yerel basın ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı öncesi Şile otobanında direksiyona geçen basın mensupları otomobile tam puan verdi.

Sancaktepe’de bulunan Peugeot Tekoto ailesi, kapılarını yerel basına açtı. Flashaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Yıldız’ın organizasyonuyla gerçekleştirilen tanıtımda, orta seğmendin başarılı modeli Peugeot 308’ün yeni versiyonu test edildi.

Şile Otobanında test sürüşü

Kahvaltı programı Şile yolu üzerinde bulunan Üvezli Köyü’nde gerçekleştirilirken basın mensupları köye yeni 308’in test arabalarıyla gitti. Yeni Peugeot 308’in klasmanını tanıtmak amacıyla düzenlenen programa; Tekoto Satış Müdürü Ertan Baş, Pazarlama Sorumlusu Serap Bora ve Satış Departmanı Sorumlusu Olgun Coşkun önderliğinde Şile yolu üzerinde  bulunan kahvaltı yerine gelindi.

Basın mensupları tam kadro

Kahvaltı programına bölgenin çok sayıda basın mensubu katıldı.  Davetliler arasında; Doğan Haber Ajansı Nurcan Kırcılı, Şile Gündem Gazetesi Ömer Faruk Ketenci, Yağmur Emine Özer ve Ahmet Çakmak, Kent 34 Vural Dağtekin, Kartal ve Kadıköy Gazetesi Kenan Gülerci, Beyaz Sayfa Gazetesi Selahattin Kimsesiz, Ali Ayyıldız ve Gökhan Beyan, Medya Bakış Gazetesi Satılmış Dede, Ahmet Çöpür, Üsküdar Rehberim Esra Karakulak, Tercüman Gazetesi Nimet Kartal, Metropol Gazetesi Mahmut Boydak, Yurtta Haber Gökhan Balcı, Etraf Gazetesi Zafer Yılmaz, İşte Vizyon Muhterem Yüksel, Gelişim Gazetesi Ata Tavil  Anadolu TV. Erdal Yavuz, Flashaber Gazetesi Gürhan Demirtaş, Aşkın Akkuş,  Durmuş Acar, Çekmeköy Life Dergisi Emel Çay,  Neslihan Yıldız,  Beykoz Postası Eda Seskır ve Hazan Kutsal da vardı.

Tekoto ailesi ve yerel basın kaynaştı

Tekoto Satış Müdürü Ertan Baş, kahvaltı organizasyonunun Yerel Basın ile tanışmak ve kaynaşmak için gerçekleştiğini belirterek, “Tamamen doğaçlama gelişen bu toplantı  Peugeot 308’i tanıtmak ve sizlerle tanışıp kaynaşmak için düzenlenmiştir” dedi.  Katkılarından dolayı Ali Rıza Yıldız’a da teşekkür ettiğini sözlerine ekleyen Ertan Baş,  Tekoto olarak basınla ilişkilerini geliştireceklerini bildirdi. Pazarlama Sorumlusu Serap Bora da kısa bir konuşma yaparak Yıldız’a ve tüm katılımcılara teşekkür etti.  Şile Gündem Gazetesinden Ömer Faruk Ketenci’de duygularını ifade eden kısa bir konuşma yaparak “ Uluslararası bir firmanın Yerel Basını çağırması son derece önemli. Tekoto inşallah diğer firmalara da örnek olur.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni Peugeot 308 bir harika

Konuşmaların ardından tüm katılımcılar hoş sohbet eşliğinde kahvaltı ederek güzel dakikalar geçirdi. Basın mensupları kahvaltı sonrası yine aynı araçlarla Şile Otobanı üzerinden Tekoto Plaza’ya geldi. Test sürüşü sonrası basın mensuplarının ortak fikri yeni Peugeot 308’ün her açıdan sınıfı geçtiği yönündeydi. Yeni Peugeot 308; güvenlik, sürüş keyfi, dizaynı, rahatlığı, iç mekanı ve motoruyla basın mensuplarından tam not aldı. 

Yeni Peugeot 308; Teknolojik, etkin ve şık

Orta segmentin başarılı modeli Peugeot 308, Peugeot’nun yeni marka kimliğini sembolize eden çizgilere bürünürken, yenilikçi mikro-hibrid e-HDi teknolojisinden yararlanıyor ve yakıt tüketimi ile CO2 emisyonlarını kilometre başına 98 g CO2’den itibaren en düşük seviyeye indiriyor. %15’e varan yakıt tasarrufu dolayısıyla kullanım maliyeti tasarrufu sunan bu mikro-hibrid teknolojisine ek olarak, CO2 emisyon düzeyini etkileyen bütün faktörler optimize ediliyor.

Yüksek teknolojinin yücelttiği şık çizgiler

Peugeot 308, yeni çizgileriyle Peugeot markasının yeni stil kodlarını incelikle içeriyor. Karoseri ile mekanik birbirlerine en yakın şekilde uyum gösteriyor. Yeni Peugeot 308 LED’li ön farlarının simgelediği gibi daha teknolojik bir zarafete doğru değişim gösteriyor. 308’in genlerinde her zaman var olan dinamizm ve heyecan, özellikle titanyum maskeli yeni Xenon farlarla keskinleşen bakışlarında veya özel GTi versiyonunda kendini daha net şekilde gösteriyor.

Galeri
📆 11 Temmuz 2011 Pazartesi 19:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR