MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika, Toplum » Bahçeli: İnsanlar sadaka ekonomisine muhatap kılınıyor
Bahçeli: İnsanlar sadaka ekonomisine muhatap kılınıyor


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti döneminde insanların sadaka ekonomisine muhatap kılındığını savundu. Bahçeli, Beşiktaş’ta yaptığı konuşmasında, 12 Haziran seçimlerinde gençler ile kadınların vereceği oyun belirleyici olacağını söyledi.

İstanbul’daki seçim çalışmaları kapsamında, Kadıköy’den vapurla Beşiktaş’a geçen MHP lideri Devlet Bahçeli, burada bir grup partiliye seslendi. Konuşmasının büyük bölümünü ekonomik sorunlara ayıran Bahçeli, AK Parti iktidarı döneminde insanların sadaka ekonomisine muhatap kılındığı öne sürdü. AK Parti’nin ekonomi politikalarını eleştiren Bahçeli, sadaka ekonomisi uygulayan bir kitle ile rant ekonomisiyle beslenen bir azınlığın bulunduğunu iddia etti.

Türkiye’nin çok ağır iç ve dış tehditlerle karşı karşıya olduğunu öne süren Bahçeli, Türkiye’de iktidar değişikliğine ihtiyaç olduğunu savundu. Herkesi 12 Haziran’da sandığa gitmeye çağıran Devlet Bahçeli, hükümetin de seçimlerin sağlıklı ortamda yapılmasını sağlaması gerektiğini ifade etti.
Özellikle gençlerden ve kadınlardan oy isteyen MHP lideri Bahçeli, seçimin sonucunu da bu kitlenin vereceği oyların belirleyeceğini ileri sürdü. Bahçeli, 21’inci yüzyıl Türkiye’sinin gençlerin ve kadınların iradesi üzerine kurulacağını kaydetti

İSTANBUL CHA

 

📆 07 Mayıs 2011 Cumartesi 10:18   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR