MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Manşet, Toplum » West Marine’den 2’nci el panayırı…
West Marine’den 2’nci el panayırı…


Tüm deniz severler, ellerindeki malzemeleri değerlendirmek amacıyla herkesin keyif aldığı  2’nci el panayır düzenliyorlar. 14-15 Mayıs Cumartesi / Pazar günü gerçekleştirilecek olan panayıra herkes davet ediliyor.

2. El Panayırı

Yurtdışı marinalarda sıkça görülen 2. El Satışını, West Marine olarak Türkiye’de ilk defa 2009 yılında 20 masalık katılım ile Kalamış Marina’da gerçekleştirildi. Kalamış Marina’da başlatılan panayıra, isteyen herkesin kendi belirleyecekleri fiyatlarla kullanılmış ya da kullanılmamış ürünlerini satacakları ve tüm gün boyunca birlikte marinada keyifli vakit geçirecekleri bir organizasyon olacak.

2. Sefer için geri sayım başladı.

‘West Marine Geleneksel 2. El Panayırı için hazırlanmaya başlayın.’

Pusulanız sapasağlam ama siz yine de bir üst modelini aldınız. Daha fazla balık tutabilirim diye oltanın her çeşidi evinizde var. Şişme bot, can simidi, el feneri, tulum, projektör… Ya da kilit, halat, elektronik ürünler, motor parçaları, bakım malzemeleri ve denizcilikle ilgili her türlü kitap… Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız her türlü denizcilik ürünü şimdi yeniden hayat buluyor.

Kullanılmış veya hiç kullanılmamış giyimden, kitaba, elektronik aletlerden, şişme bota kadar her türlü  2. el denizcilik ürünlerinin satışı ile hem ürünler yeniden değerlendiriliyor hem de gelir sağlanıyor.

Denizlerin korunmasına destek amacıyla, ürünlerinizi Deniz Temiz Turmepa Derneği yararına kurulacak masalara teslim edebilir veya satmış olduğunuz ürünlerin gelirini bağışlayabilirsiniz.

2. El ürün satışına katılmak isteyen kişilerin,

–     0216 517 32 42 nolu telefondan veya info@westmarine.com.tr adresine mail yollayarak rezervasyon yaptırmaları,

–     Satacakları ürünlere ve fiyatlarına karar vermesi,

–     Ürünlerin fiyat etiketlerini hazırlaması,

–     Ürünleri satacak kişilerin ve panayırda bulunacakları saatlerin belirlenmesi gerekmektedir.

Her sene daha da keyifli ve eğlenceli olan panayırımıza tüm denizseverleri bekliyoruz.

 

Detaylı bilgi için : 0216 517 32 42 www.westmarine.com.tr

 

 

Tarih                   : 14-15 Mayıs 2011 Cumartesi / Pazar

Başlama Saati  : 10:00

Yer                      : Setur Kalamış Marina, Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış – İstanbul

West Marine Türkiyenin ilk Denizcilik Marketi

Dünyanın en büyük denizcilik ürünleri satışını gerçekleştiren West Marine’in dünyadaki ilk franchise’ı olan İstanbul Kartal Mağazası Temmuz 2008’de Rahmi M. Koç önderliğinde Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. West Marine Türkiye’yi “Denizcilik Ürünleri Marketi” konseptiyle tanıştırarak; müşterilerine, alışveriş sepetiyle tek noktadan ürün seçebilme ve her şeyi bir arada bulabilme ayrıcalığını yaşatmaktadır.

İstanbul Kartal mağazası, Kalamış Marina’da bulunan mağazası, Bodrum Konacık mağazası ve 2010 yılında açılan Marmaris mağazası ile denizseverlerin ulaşabileceği yerlere sürekli yenilenen West Marine ürünleri taşınmaktadır.

West Marine Türkiye 10.000’i aşan ürün yelpazesi  17 kategoride, alternatifli markalar ve uygun fiyatlarla deniz tutkunlarına hizmet vermektedir.

📆 19 Nisan 2011 Salı 17:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR