MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika » Eski vekilin oğluna ikinci şüpheli paket
Eski vekilin oğluna ikinci şüpheli paket


Üsküdar’da oturan eski AK Parti İstanbul Milletvekili Gülseren Topuz’un doktor oğlu Berk Topuz’a içinde bomba düzeneği bulunan şüpheli bir paket yollandı. Fünye ile patlatılan paketten çok sayıda av fişeği ve düzenek çıktı. Aynı adrese geçtiğimiz Cuma günü de şüpheli bir paket yollanmış, yapılan incelemede paketin içinden havai fişekler çıkmıştı.
Üsküdar’da Nakkaştepe Sitesi önünde şüpheli bir paket olduğunu gören site güvenlik görevlileri, polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, paketin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Olay yerine uzman bomba ekipleri çağırıldı. Üzerinde ‘Doktor Berk Topuz Nakkaştepe Sitesi Maltepe Tak’ yazılı paket, caddedeki trafik akışı iki yönlü olarak kesildikten sonra, donanımlı elbisesini giyen polis tarafından özel bir cihaz ile uzaktan patlatıldı. Paketin içinden çok sayıda dolu av tüfeği fişeği, çivi kablo ve bomba düzeneği çıktı. Olay yeri inceleme ekipleri paketin içinden çıkan malzemeleri incelenmek üzere kriminal laboratuara götürdü.
Aynı adrese geçtiğimiz Cuma günü de şüpheli bir paket yollanmış polis tarafından yapılan incelemede paketin içinden havai fişek ve kablolar çıkmıştı.
Polis ekipleri olayla ilgili araştırma başlattı.

İSTANBUL – CİHAN

Etiketler:
📆 04 Nisan 2011 Pazartesi 11:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR