MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Kültür-Sanat, Manşet » Sevgilim Ataşehir fotoğraf yarışması sonuçları
Sevgilim Ataşehir fotoğraf yarışması sonuçları


Ataşehir Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen “Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler açıklandı.

Yarışmada sergiye değer bulunan fotoğrafların yer aldığı, “Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Sergisi” de Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde açıldı. Sergi açılışında yarışmada dereceye girenlere ödülleri de teslim edildi.

Sergi açılışını gerçekleştiren Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir’e katkı yapacak her çalışmanın yanında olduklarını ifade ederken, yarışmanın sonuçlarından çok memnun kaldığını söyledi.

Sergi açılışı ve ödül törenine Başkan İlgezdi’nin yanısıra Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve yarışma jüri üyelerinden Engin Güneysu ve Erhan Şermet ile Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan, Sağlık İşleri Müdürü Gamze Akkuş İlgezdi ve Hürriyet Gazetesi foto muhabirlerinden Mustafa Küçük ve Optimum Outlet Pazarlama ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Meryem Özkan katıldı.

67 fotoğrafçının, 670 fotoğrafla katıldığı yarışmada; birinciliği Ali Suat Kızıltaş, ikinciliği Ufuk Akarı, üçüncülüğü Melih Polat aldı. Türkan Saylan Ödülü’nü Birgül Destebaşı, Fidan Kalpler Ödülü’nü Reyhan Türk, Sponsor Ödülü’nü İpek Yaman alırken, Ufuk Akarı, Serap Usanmaz ve Nihan Balo mansiyon kazandılar. Yarışmanın sergisi 15 gün süreyle Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde gezilebilecek.

 

📆 14 Şubat 2011 Pazartesi 17:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR