MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Toplum, Uyarılar » Pazar Günü Kadıköy’ün Bazı Yolları Kapalı
Pazar Günü Kadıköy’ün Bazı Yolları Kapalı


78’liler Girişiminin yarın Kadıköy İskele Meydanı’nda düzenlediği “Sağlığımız-geleceğimiz” konulu açık hava toplantısı nedeniyle bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Kadıköy İskele Meydanı’nda yarın yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle saat 11.00’den itibaren Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanı’ndan Rıhtım Caddesi’ne kadar tüm yolun trafiğe kapatılacağı, Söğütlüçeşme Caddesi’nden rıhtıma inen ara sokaklar, Taşköprü, Kışla, Orgeneral Şahap Gürler ve Albay F. Sözdener caddelerinin de ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Açıklamada, bu nedenle Tıbbiye Caddesi’nden gelen trafik akımının Burhanfelek Caddesi’nden E-5 Karayolu’na, Behiçbey Sokak’tan da İbrahimağa ışıklara yönlendirileceği, Söğütlüçeşme Caddesi’nden gelen trafik akımının Altıyol Boğa Meydanı’ndan rıhtıma ulaşmasının engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda’dan gelen trafik akımının da Mühürdar kavşaktan geri yönlendirileceği kaydedildi.

Etiketler: , , , , ,
📆 17 Ekim 2009 Cumartesi 15:30   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Pazar Günü Kadıköy’ün Bazı Yolları Kapalı” için bir cevap

  1. ALİ PÜRER dedi ki:

    İşkence. Başka bir kelime bulamıyorum. Sn. Belediyecilerimiz halkımızın istirahat ve neşeli zaman geçirdiği İskele cevresini, vatandaşlar için bir işkence meydanı haline getirdiğinin hala farkında değil mi? 1940 ların hükümetleri bile bu kadar ağır eziyetleri bizlere yapmadıydı değil mi? Yüce Allah’ım (her ne kadar Allah ifadesini sevmeyenler varsada ben inançımdan dolayı kullanırım), bizlere bu eziyeti çektirenlerden bir an önce kurtar ve eski Kadıköyümüzü bizlere yeniden iade et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR