MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Ataşehir Belediyesi’nden okullara ziyaret

Ataşehir Belediyesi’nden okullara ziyaretAtaşehir Belediyesi yeni eğitim ve öğretim döneminin ilk haftasında öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin yanında yer aldı.

2010- 2011 Eğitim ve Öğretim yılının ilk haftasında Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman, Erol Dolu ve Zafer Nuhoğlu Ataşehir’deki okulları ziyaret etti. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin yeni eğitim yılına ilişkin mesajını okul yetkililerine ileten başkan yardımcıları, eğitimcilere çiçek ve çikolata armağan etti. Okulları ziyaret ederek sorunlar hakkında bilgi toplayan Başkan Yardımcıları Hüseyin Hışman, Erol Dolu ve Zafer Nuhoğlu bazı sorunlara anında çözümler üretti bazılarını da en kısa sürede çözmek üzere not etti.

Yeni eğitim döneminin ikinci gününde; Mustafa Kemal Anadolu Lisesi, Orhan Veli İlköğretim Okulu, Ali Fuat Cebesoy İlköğretim Okulu, Aydın Doğan İlköğretim Okulu, Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi, Fetih İMKB İlköğretim Okulu, Mehmet Raif Lisesi, Ali Nihat Tarhan İlköğretim Okulu, Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi ve Esatpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

📆 22 Eylül 2010 Çarşamba 11:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR