MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Teknoloji » Ideal Standard’dan Yeni Tasarım: Attıtude
Ideal Standard’dan Yeni Tasarım: Attıtude


İnovatif banyo çözümleri konusundaki dünya lideri Ideal Standard, yeni batarya serisi Attitude ile banyolardaki konforu, güvenlik ve sağlıkla buluşturuyor. Minimalist tasarımı ve inovatif özellikleri ile dikkat çeken Attitude, yüzde 50’ye varan su tasarrufu ile çevreyi ve bütçeyi korurken, sürekli soğuk kalan bataryası sayesinde küçük ev kazalarını engelliyor.

Dünyaca ünlü tasarım ofisi Artefakt tarafından Ideal Standard için tasarlanan Attitude, suyun akışını regülatör ile kontrol eden ‘click’ teknolojisi sayesinde dakikada beş litre su tasarrufu sağlıyor. Hem ekonomik, hem de ekolojik bir ürün olan Attitude, maksimum konforlu güvenlik sistemi sayesinde 7’den 77’ye tüm tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Attitude bataryalarda kullanılan ‘cool body’ teknolojisi, sıcak su akarken bile, batarya soğuk kalıyor.

Kromla kaplı Attitude bataryalar, yuvarlak ve spa özellikli şelale tipi su akışına imkân verirken, bataryalarda kullanılan perlatörler su basıncını düşürerek, kullanılan su miktarının azalmasına destek veriyor. Attitude’deki perlatörler ayrıca su akarken hava girişi sağladığı için suyun sıçramasını engelliyor. Hiçbir vidası dışarıda olmayan Attitude bataryaların, bu özelliği sayesinde etrafında kir birikmiyor ve hijyen sorunu ortadan kalkıyor.

İnovatif teknolojiyle yüksek kaliteli malzemeleri su tasarrufu, güvenlik ve sağlık açısından bir araya getirmeyi başaran Attitude, çevre adına iyi bir şey yapmak ve bütçesini korumak isteyen tüketiciler için mükemmel bir ürün olarak göze çarpıyor.

📆 24 Temmuz 2009 Cuma 13:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR