MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Başkan İlgezdi’den CHP ile ilgili basın açıklaması..!
Başkan İlgezdi’den CHP ile ilgili basın açıklaması..!


12 Haziran 2010 Cumartesi  bazı gazete ve internethaber sitelerinde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin CHP İstanbul il yönetimindeki istifaları organize ettiği öne sürülmüştür. Belediye Başkanı Battal İlgezdi gazetecilerin soruları üzerine yazılı bir açıklama yaptı bu haberlerin gerçekdışı olduğunu belirtti

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle ;

CHP İstanbul il yönetimindeki istifaları organize ettiğim iddiası belediyemize, hizmetlerimize yönelik karalama kampanyasının somut bir örneğidir ve gerçekle hiçbir ilgisi yoktur.

Üyesi olmaktan onur duyduğum CHP’nin kurultay delegesi olarak, kurultay sürecinde de, kurultaydan sonrada partimizin en yetkili organı olan Kurultayımızın kararlarına saygı duydum, duymaya da devam edeceğim.

Kurultayımızın iradesiyle seçilen Genel Başkanımız gibi, Parti Meclisimiz ve Parti Meclisimizin seçtiği Merkez Yönetim Kurulumuz ile MYK’nın yaptığı görevlendirme kurultayımızın iradesini yansıtmaktadır.

Bu nedenle gerek İstanbul İl Başkanı, gerekse İstanbul İl Yönetimine ilişkin özel, kişisel hiçbir çalışma içinde olmadım.

Bir süredir bazı çevrelerce ısrarla İl Yönetiminin istifalarla düşürülmesi çalışmaları içinde bulunduğum, hatta istifaları organize ettiğim haberleri yayılmaktadır. Bu kasıtlıdır ve kasıtlı olduğu kadar da geçek dışıdır.

Halkın haber alma gerçekleri öğrenme hakkı çerçevesinde bu gerçeği kamuoyunun bilgisine sunarım ..Saygılarımla”

📆 14 Haziran 2010 Pazartesi 10:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR