MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Dedikoducu Kız


Dedikoducu kız yaz kampında
Meraklı kahramanımız Sofia tatile çıkıyor. Tabii blog’unda yazacağı yeni dedikodular için malzeme toplamayı da ihmal etmiyor. Rose Cooper’ın yazıp resimlediği Blogtastik! romanlarının üçüncüsü “Yaz Kampından Dedikodular” Pena Yayınları’nın grafik roman serisinden çıktı. Yaz kamplarının tüm çılgınlığı, eğlencesi ve macerası bu kitapta.
Middlebrook Ortaokulu’nun sıra dışı blogger’ı Sofia Becker, bu yaz tatilinde Parmakkıran Kampı’na gidiyor! Ateşte yiyecekler, yarışmalar, kurallar, su sporları, erkek çocuklar. Ama tüm bunları blog’unda yazacağı teknoloji kampta yok. Neyse ki süper gizli Ön Blog Defteri yanında. Ancak kampın en kötü isimli barakasına, hem de en kontrol manyağı danışmanıyla birlikte düşerseniz işler o kadar neşeli olmayabilir. Üstüne üstlük Sofia’nın en yakın arkadaşı Nona da başka bir barakada. Yaz kampının vazgeçilmezleri böcekler, kötü yemekler ve bolca kötü şakalar. Sofia yatılı yaz kampında geçirdiği tek bir saniyeyi bile hayatı boyunca unutamayacak!
Tam bir tatil kitabı
Geniş bir yayın yelpazesine sahip olan ve dünya çapında çok satan gençlik kitaplarıyla iddialı olan Pena Yayınları, Blogtastik! romanların üçüncüsü “Yaz Kampından Dedikodular” ile genç okurlara yaz tatilin en eğlenceli kitabını sunuyor. Yazar, illüstratör ve ressam Rose Cooper’ın daha önce de Pena Yayınları’ndan çıkan “Kızlar Tuvaletinden Dedikodular” ve “Erkekler Tuvaletinden Dedikodular” grafik romanlarının izinden giden kitap, sevimli siyah-beyaz çizimleri, hınzır mizahı ve özel tasarımıyla çok farklı ve çok eğlenceli.
Rose Cooper’ın çizimleri, serinin önceki kitaplarında olduğu gibi öyküye büyük bir katkıda bulunuyor ve okumayı kolaylaştırıp daha keyifli kılıyor. Konuşma tonuyla yazan Cooper, Sofia gibi pek çok renkli karakterle ve kahramanını içine düşürdüğü komik maceralarla baştan sona eğlenceli bir kitap ortaya koyuyor.
“Yaz Kampından Dedikodular” gülmekten kasıkları ağrıtan, cin fikirli bir kitap.

Etiketler: ,
📆 22 Haziran 2015 Pazartesi 14:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR