MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » “ERMENİ SOYKIRIMI” YALANINI KÖKTEN BİTİRİYORUZ!
“ERMENİ SOYKIRIMI” YALANINI KÖKTEN BİTİRİYORUZ!


1915 Olayları’nın yüzüncü yılı yaklaşıyor. “Soykırım” yalanı üzerinden Türkiye’yi teslim almak isteyen emperyalist odaklara karşı, AİHM kararıyla dayatmayı sona erdirmiş Vatan Partililer’de yalanı tüm Dünya’ya haykırmaya hazırlanıyor.
24 Nisan günü Beyoğlu Galatasaray Meydanı’nda binlerce vatansever “Ermeni soykırımı emperyalist bir yalandır” demek için toplanıyor.

Avrupa’da cadı kazanlarını yeniden kaynatıyorlar. Önce Papa, ardından Avrupa Parlamentosu (AP) yüz yıllık “Ermeni soykırımı” yalanını yeniden piyasaya sürdü. Ancak gayretleri boşunadır. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek önderliğinde yürütülen kararlı mücadele, bu yalanı kökten bitirmiştir. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) 17 Aralık 2013 günlü kararı ile hukuken Türkiye’yi haklı bulmuştur. Artık Türkiye’nin elinde kapı gibi AİHM kararı vardır.

AVRUPA PARLAMENTOSU

AVRUPA HUKUKUNU ÇİĞNİYOR

AİHM’e göre 1915 olayları ‘soykırım’ kapsamında değildir. AİHM, 1915 olaylarının Yahudi Soykırımı’na benzemediğini de vurgulamaktadır. Bilindiği gibi AİHM kararları bütün Avrupa Devletleri için bağlayıcıdır. Avrupa Parlamentosu için de bağlayıcıdır. Avrupa Parlamentosu, Avrupa hukukunu çiğnemektedir.

Biz gerçeklere, hukuka ve Kurtuluş Savaşımızın haklılığına dayanıyoruz. Tehdidin kaynağını doğru saptıyoruz. Cumhuriyetimiz ve vatan bütünlüğümüz hedef alınmıştır. Bu karar çürüyen emperyalist Avrupa’nın kararıdır. ABD emperyalizminin “Büyük Kürdistan” planına alet olmaktadırlar. Avrupa Parlamentosu’nun bu emperyalist kararını yırtıyor ve Avrupa çöplüğüne atıyoruz.

Karslılar, Ardahanlılar, Iğdırlılar, Erzincanlılar, Vanlılar;

Ermeni Soykırımı yalanını en iyi sizler bilirsiniz. Dedeleriniz vatan savunması yaparken arkadan hançerlendik. Tüm yurttaşlarımıza çağrımızdır; Egemenliğimiz, Cumhuriyetimiz ve Vatanımız için yürüyoruz. 24 Nisan Cuma günü saat 14.00’te Beyoğlu Galatasaray Meydanı’nda toplanıyoruz. Genel Başkanımız Doğu Perinçek tüm dünyaya seslenecektir.

Hiçbir güç Türkiye’yi diz üstü çökertemez!

Biz büyük Türk Milletiyiz!

Soykırım yapmadık vatanımızı savunduk!

📆 21 Nisan 2015 Salı 17:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR