MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Caddebostan, Flaş, Genel, Toplum » “HAYALİMDEKİ KADIKÖY” RESİM YARIŞMASI BAŞLADI
“HAYALİMDEKİ KADIKÖY” RESİM YARIŞMASI BAŞLADI


Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nin düzenlediği “Hayalimdeki Kadıköy temalı Resim Yarışması için geri sayım başladı.

 

Çocuklar,  hayal ettikleri Kadıköy’ü resmedecekler. Resim yarışması için başvurular 10 Nisan’a kadar Caddebostan Kültür Merkezi’ne yapılabilecek.

 

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi, Kadıköy ilçesi sınırları içinde yaşayan 7-13 yaş arasındaki tüm çocukları hayallerindeki Kadıköy’ün resmini yapmaya davet ediyor. Katılımcıların 7-9 ve 10-13 olmak üzere 2 yaş grubunda değerlendireceği yarışma için “Şartname” ve “Başvuru Formu” Kadıköy Belediyesi (www.kadikoy.bel.tr) ve Çocuk Sanat Merkezi (www.cocuksanatmerkezi.kadikoy.bel.tr) adreslerinden temin edilebilecek.

 

Resimler, Kadıköy Belediyesi internet sitesinden temin edilebilen katılım formu doldurularak “Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’ne elden teslim edilecek. Yarışmaya katılım için son tarih ise 10 Nisan. Kazanan yarışmacılara ödülleri, 23 Nisan Perşembe günü Saat: 17.00 ‘da Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde verilecek.

 

Yaş gruplarına göre iki grupta değerlendirilecek resimler için toplam 6 ödül verilecek. Birinci seçilenlere Tablet Bilgisayar ve ikinci – üçüncü sırada ödüllendirilecek resimlere de çeşitli hediyeler verilecek.Yarışmaya katılan resimlerden sergilenmeye değer görülenler ve ödül alanlar ise öncelikle Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nde sergilenecek.

📆 02 Nisan 2015 Perşembe 11:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR