MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » AŞK, İMKANSIZLIK VE SAVRULAN YAŞAMLARIN HİKAYESİ “PARAMPARÇA”
AŞK, İMKANSIZLIK VE SAVRULAN YAŞAMLARIN HİKAYESİ “PARAMPARÇA”


 

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol’ün yapımcılığını üstlendiği ve yayına girdiği günden bu yana ekranların en çok izlenen dizisi olan ”Paramparça”,pazartesi akşamı tekrarsız dokuzuncu bölümüyle 20.30’da Star TV’de.

 

 

SENİNLE KALABİLİR MİYİM?

Dilara’nın aile imajlarını düzeltmek için ayarladığı TV programının fiyaskoyla sonuçlanmasının ardından Cansu’nun da evden gitmesiyle ortalık iyice karışır. Kızlarının peşine düşen Cihan ve Dilara onu hiç ummadıkları bir yerde bulur. Ancak daha önce davranan biri vardır… Cansu’nun Gülseren’e “Seninle kalabilir miyim”diye sormasına tanık olan Dilara hiç beklemediği bu gelişme karşısında şoka girer. Bütün bunlar olurken Hazal da yalıdaki yerini sağlamlaştırmak için yepyeni bir taktik geliştirir.

 

 

GÜLSEREN’E BÜYÜK TUZAK

Gülseren’i Cihan’dan uzak tutmaya kararlı olan Rahmi ise fırsat kaybetmeden yeni bir planı Dilara’nın onayıyla devreye sokar. Rahmi’nin baş başa buluşma teklifini kabul eden Gülseren’e tuzak kurulmuştur. Bu arada Keriman da boş durmaz. Onun da Gülseren ile ilgili ince hesapları vardır.

 

 

TEKRARSIZ BÖLÜMÜYLE STAR TV’DE

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı, yönetmenliğiniCevdet Mercan’ın yaptığı, senaryosunu ise Yıldız Tunç’un yazdığı Paramparça tekrarının yayınlanmayacağı yeni bölümüyle Pazartesi akşamı 20:30’da Star TV’de

 

 

📆 23 Ocak 2015 Cuma 12:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR