MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Teknoloji, Toplum » Türk Telekom avantajları devam ediyor
Türk Telekom avantajları devam ediyor


 Bu tarifelerle Pazar günü tüm gün konuşmak bedava ..!

Türk Telekom, Ev Avantaj Akşam ve Ev Avantaj Uzun paketlerindeki avantajları daha da genişletti. Türk Telekom müşterileri, bu paket tarifelerdeki bedava dakikaları şehiriçine ek olarak şehirlerarası ev ve iş telefonu aramalarında da kullanabilecek. Ayrıca bu paket tarifeleri kullanan Türk Telekom müşterileri Pazar günü ev telefonuyla tüm gün şehiriçi ve şehirlerarası bedava konuşma imkanına sahip olacak.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev telefonu tarifelerini yenileyerek müşterilerine sunduğu avantajları artırmaya devam ediyor. Ev Avantaj Akşam paket tarifesiyle, akşam 18.00’dan sonraki gün sabah 08.00’e kadar şehiriçi bedava konuşma imkanına sahipken, şimdi aynı zamanda şehirlerarasını da aynı saatler arasında bedava arama imkanına kavuştu. Ev Avantaj Uzun paketiyle ise, 15 kuruş karşılığında tam bir saatlik şehiriçi ev ve iş telefonu yönüne arama yapılabiliyor. Şimdi aynı şartlar, şehiriçi aramalarına ek olarak şehirlerarasına da tanınarak tarifenin avantajları genişletildi. Hem EV Avantaj Akşam hem de Ev Avantaj Uzun paket tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri, ayrıca tanınan imkan ile Pazar günü tüm gün şehiriçi ve şehirlerarası bedava konuşma imkanına sahip oldu.  

 AVANTAJLI KAMPANYALAR

Hem Ev Avantaj Akşam hem de Ev Avantaj Uzun paket tarife kullanıcıları, ayrıca yılsonuna kadar akşam 7’den sabah 7’ye kadar şehiriçi ve şehirlerarası bedava konuşma kampanyasından ve ev telefonundan cep telefonunu 30 Haziran 2010’a kadar tüm vergiler dahil dakikası 6.5 kuruşa arama avantajlarından da faydalanabiliyor. Böylece Ev Avantaj tarifeleri ile ev telefonundan sadece ev telefonları değil cep telefonları da ucuza aranabiliyor.

ŞEHİRİÇİ VE ŞEHİRLERARASI AYNI FİYAT: 9,9 KURUŞ

Ev Avantaj Akşam ve Ev Avantaj Uzun paket tarifeleri, yenilenen avantajlarıyla aylık tüm vergiler dahil 19.90 TL fiyatıyla Türk Telekom müşterilerine sunuluyor. İki tarifede de aylık 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor. Limiti aşan dakikalar ile 08.00-18.00 arasında yapılan şehir içi ve şehirler arası görüşmeler 9,9 kuruş olarak ücretlendiriliyor. GSM aramalarının dakika ücreti ise tüm vergiler dahil 37 kuruş olarak uygulanıyor.  Ev Avantaj Akşam ve Ev Avantaj Uzun tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri, aynı zamanda 2010 yılı sonuna kadar “7’den 7’ye Bedava” ve 30 Haziran’a kadar “Cepten Evi Aramanın En Ucuz Yolu (6,5 kuruş/ dakika)” kampanyalarından da yararlanabiliyor.

 

Etiketler: , ,
📆 12 Nisan 2010 Pazartesi 17:44   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR