MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Tuzla Belediyesi’nden Gazze’ye 50 Bin TL Nakit Para Yardımı
Tuzla Belediyesi’nden Gazze’ye 50 Bin TL Nakit Para Yardımı


Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın teklifi üzerine Tuzla Belediye Meclisi, İsrail saldırısı altındaki Gazze’ye 50 bin TL nakit para yardımında bulunulmasını kararlaştırdı.
İsrail’in saldırıları altında zor günler geçiren Gazze halkına bir yardım elini de Tuzla Belediyesi uzattı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Türkiye’de Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sürdürülen yardım kampanyasına katkı yapılması teklifi, Tuzla Belediye Meclisi’nin eylül ayı toplantısının 1. oturumunda görüşüldü. Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri, Gazze’ye 50 Bin TL. nakit para yardımında bulunmasını oy birliğiyle kabul etti.

 

 

Yazıcı: Gazze’de İnsanlık Suçu İşleniyor
Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri’ne duyarlılıkları için teşekkür eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Gazze’de yaşanılan sürece dikkat çekti. İsrail’in Gazze’de hastane ve ibadethanelere de saldırdığına dikkat çeken Başkan Yazıcı, “İsrail saldırıları altında yaşayan Gazze halkı her gün barut kokusunu soluyor.

 

 

Karadan ve havadan atılan bombaların tahrip ettiği, yaktığı, yıktığı yerlerde yaşayan kardeşlerimizin acısını paylaşıyoruz. Bugün Gazze’de bir insanlık suçu işleniyor. Tuzla Belediyesi olarak ülkemizde Diyanet İşleri Başkanlığı öncülüğünde yürütülen kampanyaya 50 Bin TL. nakit para yardımında bulunma kararı aldık” dedi.

📆 06 Eylül 2014 Cumartesi 10:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR