MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » Tepe Nautilus Resim Müzayedesi ile Sanat Halkla Buluştu
Tepe Nautilus Resim Müzayedesi ile Sanat Halkla Buluştu


TEPE NAUTILUS RESİM MÜZAYEDESİ İLE SANAT HALKLA BULUŞTU

 

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, ziyaretçilerine müzayede heyecanı yaşattı. Küratör Rahmi Çöğendez’in hazırladığı, Orhan Gürel, Haluk Evitan, Hikmet Çetinkaya, Yusuf Bilge, Hüseyin Sartaş, Fikret Öztürk ve bir çok önemli ressamın eseri müzayede ile halkla buluşturuldu. Koleksiyoner ve ressamların da yoğun ilgi gösterdiği müzayedeye çıkan 104 eserin tamamı satıldı.

unnamed-3
Tepe Nautilus’un Türkiye’de alışveriş merkezi olarak ilk kez bir müzayedeye ev sahipliği yaptığı etkinlik RC Müzayede işbirliğiyle gerçekleşti. Önemli sanatçıların eserlerinin yer aldığı müzayede, sanatseverlere müzayede kültürünü tanıtmak ve sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla düzenlendi.
Tepe Nautilus’ta bir hafta süreyle sergilenen 104 eser müzayede de 100 TL’den satışa sunuldu.  Tepe Nautilus etkinlik alanında gerçekleşen müzayede de katılımcıların tatlı mücadelesiyle her eser kısa sürede satıldı.

unnamed-2
Tepe Nautilus etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tepe Nautilus’u ayrıca facebook.com/TepeNautilus ve instagram.com/tepenautilus linklerinden takip edebilirsiniz.

Galeri
📆 16 Nisan 2014 Çarşamba 13:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR