MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna Disney Periler serisinin en yenisi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna Disney Periler serisinin en yenisi


DISNEY TÜRKİYE, 23 NİSAN’A  “TINKER BELL ve KORSAN PERİ” İLE
RENK KATACAK

The Walt Disney Company, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna Disney Periler serisinin en yenisi “Tinker Bell ve Korsan Peri” filmiyle renk katacak. Migros işbirliğiyle gerçekleştirilecek kampanya ile çocuklara ve ailelerine çok özel bir sinema deneyimi sunulacak.

Kampanya kapsamında, 10-23 Nisan tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Migros mağazalarından  Money Club kartıyla 10 TL’lik Honeybana Balparmak, Huggies ve Danone’un Disney lisanslı ürünlerinden satın alanlara, Disney’in 23 Mayıs 2014’te vizyona girecek yepyeni filmi “Tinker Bell ve Korsan Peri”nin ön gösterimine iki kişilik bilet hediye edilecek.

Disney Periler filmlerinin en yenisi “Tinker Bell ve Korsan Peri”nin Disney Türkiye ve Migros işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanya çerçevesindeki bu ön gösterimler, İstanbul Capitol AVM ve Metrocity AVM, Ankara Arcadium AVM ve İzmir Agora AVM Sinemalarında 26 Nisan’da yapılacak.

Kampanya ve Bilet Temin Koşulları:
10-23 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir illerindeki Migros, 5M Migros ve Migrosjet mağazalarında Money Club Kart, Money Bonus yada Money Club özellikli kartlar ile Disney Lisanslı/Karakterli Honeybana Balparmak, Huggies ve Danone ürünlerinden tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri alışverişler için kasa fişine şifre basılacaktır. Şifre ile 24 Nisan 2014 saat 12:00’e kadar 444 10 44 Migros Müşteri hizmetlerini aranarak, 26 Nisan Cumartesi saat 11:00’de TinkerBell ve Korsan Peri Özel Gösterim filmine çift kişilik rezervasyon yaptırılabilecektir. Gösterim salonları: Ankara Arcadium AVM Sineması, İzmir Agora AVM Sineması, İstanbul Capitol AVM Sineması, İstanbul Metrocity AVM Sineması
The Walt Disney Company Türkiye Hakkında
Dünyanın önde gelen uluslararası aile eğlenceleri ve medya şirketi The Walt Disney Company (TWDC) yan şirketleriyle beraber;  medya kanalları, eğlence parkları ve tatil köyleri, film stüdyoları, tüketici ürünleri ve interaktif medya grubu olmak üzere beş ayrı iş kolunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’de ilk olarak 1996 yılında ürün lisansları vermek amacıyla kurulmuş olan Disney Türkiye Ofisi halihazırda televizyon dağıtımı, sinema, ev eğlenceleri, müzik ve interneti de kapsayan geniş bir yelpazede faaliyetlerine devam etmektedir. Disney’in Türkiye’de en çok gişe hasılatı yapan filmi, toplamda 7.2 milyon $ gelir sağlayan Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde olmuştur. Disney Animasyon Stüdyoları’nın Oscar® ödüllü filmi “Karlar Ülkesi” ise Disney’in şimdiye dek Türkiye’de animasyon dalında en iyi açılış yapan ve hasılat elde eden filmi olmuştur.

 

📆 11 Nisan 2014 Cuma 14:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR