MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Genel, Manşet, Toplum » Aygaz’dan Bahar kampanyası: LPG’li araçlarda ücretsiz gaz ayarı
Aygaz’dan Bahar kampanyası: LPG’li araçlarda ücretsiz gaz ayarı


LPG’Lİ ARAÇLARA ÜCRETSİZ GAZ AYARI VE 60 TL’YE VARAN İNDİRİM

Aygaz’dan bahar kampanyası

Aygaz, LPG’li araç kullanan tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor.

31 Mayıs tarihine kadar Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye olan ve servislere gaz bakımı için gelen araç sahipleri, ücretsiz gaz ayarının yanında ilk 50 TL’lik otogaz alımlarında 10 TL anında indirim, sonrasındaki 1.000 TL’ye kadar olan otogaz alımları boyunca ise yüzde 5 paropuan kazanacak.

İstanbul, 10 Nisan 2014 – Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla otogaz kullanıcılarına avantajlar sunmaya devam ediyor.

 
31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye olan servislere gaz bakımı için gelen tüketiciler, hem ücretsiz gaz ayarı fırsatından yararlanacak, hem de ilk 50 TL’lik otogaz alımlarında 10 TL anında indirim, sonrasındaki 1.000 TL’ye kadar olan otogaz alımları boyunca da yüzde 5 paropuan olmak üzere toplamda 60 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanacak. Bu kampanya ile tüketiciler Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi firmalarda araçlarına bahar bakımı yaptırarak, araçlarını hem daha ekonomik, hem de güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmiş olacaklar.

 
Ücretsiz gaz ayarından yararlandıktan sonra kulüp üyesi dönüşüm atölyesinden şifreli bakım kartı alan tüketiciler, otogaz istasyonlarda bulunan kiosk ekranlarına, aldıkları şifreyle parolu kart ve cep telefonu numaralarını girerek kampanyaya kayıt olacaklar. Bu işlemle 10 TL değerinde paropuanı kartlarına yükleyen tüketiciler, o an gerçekleştirecekleri 50 TL veya üzeri otogaz alımında hak kazandıkları indirimi kullanabilecekler. Tüketiciler, sonraki 1.000 TL’lik alımlarına yönelik %5 Paropuan faydasını da kartlarına yüklemiş olacaklar. Kiosk bulunmayan istasyonlarda ise kampanya istasyon görevlilerinin yapacakları girişle ya da 444 4 999 Aygaz Hizmet Hattı aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

 
Ayrıca Aygaz Otogaz Facebook sayfasında kampanyaya özel olarak tasarlanan Depometre adlı uygulamayı ziyaret eden tüketiciler, araçlarının yakıt tüketimlerini ideal değerlerle karşılaştırabiliyor ve araçlarının performansını görebiliyor.  Buna ek olarak, uygulamada tüketicilerin ücretsiz gaz ayarı hizmeti alabilecekleri üye servisler de gösteriliyor.

📆 11 Nisan 2014 Cuma 12:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR