MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Erenköy, Flaş, Magazin, Toplum » Kutsi, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde

Kutsi, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde 

 

 

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 16 Şubat Pazar Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında romantik aşk şarkılarının sevilen ismi Kutsi’yi ağırlayacak.

 

 

Bestekar, söz yazarı ve oyuncu Kutsi, 16 Şubat Pazar saat 16:00’da Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde en güzel şarkılarıyla hayranlarına keyifli saatler yaşatacak. Sahne performansının yanı sıra, ilk 100 hayranına imzalı CD’sini de armağan edecek olan Kutsi, hayranlarına romantik anlar yaşatacak.

 

 

Profesyonel müzisyenlik kariyerinde 5 albüm çıkaran ve hit parçalarıyla çok konuşulan Kutsi, 2000 yılında “Aşk Payını Aldı” albümün çıkararak büyük bir unvan kazanmıştır. Ardından “Sana Ne” albümü yıldızı parlayan Kutsi, “Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal” albümleriyle de büyük beğeni toplamıştır.

 

 

Aşktan Başım Dönüyor !

 

 

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer gününe özel olarak düzenlediği “Aşktan Başım Dönüyor” kampanyası ile de ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak. 8- 14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik için toplamda veya tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde yer alan kalpli dönme dolaptan kazandıkları hediyeleri anında alabilecekler.

 

 

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 8-9-14 Şubat tarihlerinde Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan “Aşk Koltuğu” dekoru ile çiftlerin fotoğraflarının çekilip çerçeveli bir şekilde hediye alabilme imkanı da sunuyor, isteyen ziyaretçilerin fotoğraflarını AVM genelinde digital ekranlarda yayınlayabileceği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ziyaretçiler; müzik dinletileri, beyaz aşıklar canlı heykel performansları ve aşk temalı teatral jonglör gösterileriyle ağırlanacaklar.

 

 

📆 06 Şubat 2014 Perşembe 10:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR