MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Politika, Toplum » Saadet’in Üsküdar adayı Erol Belen
Saadet’in Üsküdar adayı Erol Belen


Saadet Partisi Üsküdar Belediye Başkan adayı olarak Erol Belen belirlendi.
30 Martta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Üsküdar’da partiler adaylarını bir bir açıklarken, seçimlere oldukça iddialı hazırlanan Saadet Partisi de Üsküdar’daki adayını belirledi. Partinin belediye başkan adayı Erol Belen oldu.
Yerel seçimlere yönelik çalışmalarını 2012 yılından itibaren aktif olarak yürüten Saadet Partisi daha şimdiden Üsküdar’ı ev ev gezerek yüzbinlerce kişiye ulaşmış durumda.
Hatırlanacağı gibi Saadet Partisi, Üsküdar’da 2009 yılında yapılan son yerel seçimlerde yaklaşık her dört seçmenden birinin oyunu almıştı.

İşte Saadet Partisi Üsküdar Belediye Başkan Adayı Erol Belen’in özgeçmişi:
Aslen Ordu’lu olan Erol Belen 1977 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Ankara Özel Muradiye Erkek Koleji’nde,  lise eğitimini ise Üsküdar Fazilet Erkek Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise 2001 yılında tamamlayan Belen, tekstil ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yaptı.
Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları’nda görev aldı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Dış İlişkiler Komisyonu Rusya Masası başkanlığı görevini ifa etti. Son olarak Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı olarak görev yaptı.
İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen Erol Belen, evli ve 2 çocuk babasıdır. 26 yıldır Üsküdar’da ikamet etmektedir

📆 01 Şubat 2014 Cumartesi 13:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR