MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Sağlık, Toplum » Prof. Dr. Mehmet Öz New York Borsası’nda!!!
Prof. Dr. Mehmet Öz New York Borsası’nda!!!


 

  

Prof. Dr. Mehmet Öz, Dr. Öz Show adına, NYSE – New York Borsası’nda kapanış zilini çaldı!

 Ulusal Beslenme Ay’ının kutlandığı Amerika’da Dr. Oz Show 100. bölümünün başarısını kutladı.  NYSE- New York Borsası’ndan başarılarının onurlandırılması adına kapanış zilini çalmak üzere davet alan Dr Mehmet Öz, 02 Mart 2010 tarihinde New York Borsa’sını ziyaret etti.

Amerika’da son 7 yılda yeni başlayan programlar arasında en yüksek reytingi alan Dr. Öz Show, Türkiye’de hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Dr. Öz Show, kısa zamanda Türk izleyicisinin de büyük beğenisini topladı.

Dr Öz Show’un başarısından dolayı gurur duyduğunu dile getiren Dr. Mehmet Öz  “Sağlık sonsuz bir konu, her gün yeni bir araştırma ve yeni bir tedavi şekli ortaya çıkıyor, hekim olarak bu bilgileri herkesin anlayacağı biçimde insanlara sunmak ise bizlere düşüyor. Her gün sağlık hakkında verdiğiniz bilgilerle birçok insanın hayatında iyileştirme yapma şansınız var.

Bir cerrah ve bilim adamı olarak ameliyat etmeye devam ediyorum. İnsanları iyileştirmeyi ve hastalarımla konuşmayı seviyorum. Böylece onlara hayatlarını daha sağlıklı ve mutlu sürdürmeleri konusunda bilgiler aktarabiliyorum. Ancak kalp cerrahı olarak bu işi bir hastamla belirli bir süre içinde yapabilirim. Ama TV programı öyle değil… Bir anda milyonlarca insanın hayatına dokunma fırsatını yakalıyorsunuz. Show’umun Türkiye’de yayınlanması benim için bu anlamda çok önemli” dedi.

 

 

 

 

Galeri
📆 04 Mart 2010 Perşembe 09:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR