MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Spor, Toplum » Türkiye Futbol Adamları’ndan İl Müdürlüğüne ziyaret…
Türkiye Futbol Adamları’ndan İl Müdürlüğüne ziyaret…


 

 

 

Türkiye Futbol Adamları Derneği Başkanı Yılmaz Tokatlı ve beraberindeki heyet, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü İbrahim İlhami Koç’u makamında ziyaret etti.

 

Başkan Vekili Turan Sarıgülle, Asbaşkan Fahrettin Curoğlu ve Genel Sekreter Arslan Aydoğdu ile birlikte İl Müdürü Koç’u ziyaret eden Başkan Tokatlı, “İstanbul gibi her yönüyle dev bir şehirde İl Müdürlüğü görevinde size Türkiye Futbol Adamları Derneği olarak başarılar diliyoruz. Türk sporu adına her zaman destekte bulunmaya ve işbirliği yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. İnşallah görev süreniz boyunca birçok güzelliğe imza atarsınız” dedi.

 

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü İbrahim İlhami Koç da, Türkiye Futbol Adamları Derneği heyetine, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Türk sporuna büyük hizmetlerde bulunmuş sizin gibi değerli insanların varlığını yanımızda hissetmek bize büyük güç veriyor. Sizin tecrübelerinizden ve birikimlerinizden istifade etmek bize önemli şeyler kazandıracaktır” şeklinde konuştu.

 

 

📆 23 Aralık 2013 Pazartesi 16:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR