MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » Medya Okulu ŞEHİR’de Başlıyor
Medya Okulu ŞEHİR’de Başlıyor


 

 Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen Medya Okulu, kapılarını üçüncü kez İstanbul Şehir Üniversitesi Doğu Kampüsü’nde açıyor. Programın bu yılki ana teması ise “Teknoloji ile Değişen Medya”. Son başvuru tarihinin 21 Ekim olduğu eğitimlerde farklı alanlarda uzmanlaşmış gazeteciler medyanın bugününü ve geleceğini konuşacak.

 Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Medya Okulu başvuruları başladı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Medya Okulu’na medya sektöründe çalışan veya sektöre giriş yapmak isteyen herkes başvurabiliyor. Programa eksiksiz katılanlar sertifika almaya hak kazanacak.

 Bu yılın teması “Teknoloji ile değişen medya”

Medya Okulu’nun bu yılki ana teması teknoloji ile değişen medya. 8 hafta sürecek olan eğitimlerde, teknoloji, internet ve sosyal ağlarla medyanın nasıl yeniden şekillendiği konuşulacak.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış 20’den fazla gazeteci ve medya yöneticisinin söz alacağı Medya Okulu, önceki yıllarda olduğu gibi program sonunda bir özet haline getirilecek.

Nasıl katılınabilir?

Medya Okulu’na başvurmak isteyenler, bir özgeçmiş ve neden bu programa katılmak istediklerine dair 200 kelimelik bir yazı ile ön kayıt yaptırabiliyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi’nin Doğu Kampüsü’nde 10:00 ile 13:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan 8 haftalık programın son başvuru tarihi 21 Ekim 2013, kesin kayıt bedeli ise 400 TL.

Başvuru için e-posta adresi: medyaokulu@medyadernegi.org

 

Etiketler:
📆 01 Ekim 2013 Salı 12:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR