MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Toplum » Tuzla, Vizyon Projelerle Anılacak.
Tuzla, Vizyon Projelerle Anılacak.


Başkan Yazıcı: Tuzla, Vizyon Projelerle Anılacak
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “İlçemize cazibe katacak yatırımlarla, Tuzla’mızı vizyon projelerle anılan bir yer haline getirmeye çalışıyoruz.” dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, site ziyaretlerine devam ediyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural ve birim müdürleri ile birlikte Evliya Çelebi Mahallesi’nde Kardemir Sitesi’ni ziyaret etti. Çevre düzenlemesi taleplerini değerlendiren Başkan Yazıcı, “Sitenin çevre düzenlemesi ile ilgili rekreasyon projesi çizeceğiz, kilit taşı döşeyeceğiz. Çamurdan kurtaracağız. Bize yer gösterirseniz spor aletleri ve çocuk oyun gruplarını da kuracağız. Kış gelmeden buradaki çalışmaları tamamlayacağız” dedi.

Tuzla Çok Kıymetleniyor
Tuzla’da yaşanan gelişime ve devam eden projelere dikkat çeken Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’da devam eden projelerle büyük gelişmeler yaşanıyor. Tuzla çok kıymetleniyor. 2-3 yıl sonra tanınmayacak bir Tuzla ile karşılaşacağız. Tuzla’da yeni bir anlayışın gelişmesi çok kolay değil ama biz bu cazibe katacak yatırımlarla, Tuzla’mızı vizyon projelerle anılan bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Kentimizi cazibe merkezi olacak şekilde planlıyoruz.” dedi.

Etiketler: , ,
📆 26 Eylül 2013 Perşembe 16:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR