MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Manşet, Politika, Toplum » Bakan Çelik, Sosyal Güvenlik Merkezi Açtı
Bakan Çelik, Sosyal Güvenlik Merkezi Açtı


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Beyoğlu Sosyal Güvenlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesindeki Sosyal Güvenlik Merkezi’nin açılış törenine katıldı. Merkezin açılış kurdelesini kesen Bakan Çelik, merkez müdürlüklerinin amacının vatandaşın ayağına en yakın hizmeti götürmek olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
“Bugün İstanbul’da Sosyal Güvenlik Kurumu merkez müdürlüklerinin açılışlarını gerçekleştireceğiz. İlk program olarak Beyoğlu Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nün açılışını gerçekleştiriyoruz. Merkez müdürlükleriyle amacımız, vatandaşın ayağına, en yakınına hizmeti getirmek. Sosyal güvenlik doğumdan ölüme bütün vatandaşlarımızı ilgilendiren konularla meşgul bir kurum. Bundan dolayı bu hizmetlerin ayağa gelmesi, vatandaşın yanına gelmesi önem arz etmektedir. Bu çerçevede yerimiz dar olduğu için, yani binamızın önü dar olduğu için, İstanbul’a daha başka türlü rahatsızlıklar vermemek adına kurdele kesmek için gelmiş bulunuyoruz ve biraz sonra da Arnavutköy Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nün açılışını daha geniş katılımlı gerçekleştireceğimizi ifade etmek istiyorum. Tüm Beyoğlu’na hayırlı olmasını temenni ediyorum ve burada görev yapacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bizim için yüzde 75-80’lerde olan memnuniyet oranının yeterli olmadığını da her vesile ile ifade ediyorum. Bunu neden yüzde 100’e taşımayalım? Bunun için hiçbir engel yok, hayırlı uğurlu olsun.”
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Bakan Çelik, merkezi gezdi. Daha sonra merkezden ayrılan Çelik, Arnavutköy’de açılacak olan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü’ne hareket etti. İSTANBUL (İHA)

Etiketler: , , ,
📆 24 Eylül 2013 Salı 13:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR