MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş » Ümraniye Belediyesi’nden Muhtarlıklara Personel Desteği
Ümraniye Belediyesi’nden Muhtarlıklara Personel Desteği


Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, muhtarlıklarda bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere istihdam edilen personelle Ümraniye Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen tanışma toplantısında bir araya geldi.
Birçok alanda kamu kurum ve kuruluşlarına destek olan Ümraniye Belediyesi, muhtarlılıklarda hizmet kalitesini artırmak için bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirmek üzere, tüm mahalle muhtarlıklarına personel desteği sağladı. Ümraniye Belediyesi, 04.03.2013 tarihli meclis kararına istinaden 5393 sayılı Belediyeler kanunun 9, 67 ve 75’inci maddeleri gereğince ilçedeki muhtarlıkların bilgi işlem ve sekreter hizmetlerinde kullanılmak üzere personel hizmet alım işi ile tüm mahalle muhtarlarına personel alımı sağlayarak muhtarlıkların hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.
Ümraniye Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen tanışma toplantısında muhtarlılıklarda bilgi işlem ve sekreterlik hizmetlerini gerçekleştirecek olan personelle bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, muhtarlıklarda çalışacak personelle bir süre sohbet etti ve görev tanımları hakkında bilgi verdi. Başkan Hasan Can muhtarlıklarda çalışacak olan personele görevinde başarılar diledi. Bu hizmetin tüm Ümraniye’ye hayırlı olmasını da temenni etti.

📆 18 Temmuz 2013 Perşembe 11:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR