MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Battal İlgezdi,Esatpaşa Mahallesi’nde tapu dağıttı
Battal İlgezdi,Esatpaşa Mahallesi’nde tapu dağıttı


Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye Belediyelerinden ayrılarak Ataşehir Belediyesi sınırlarına alınan mahallelerin 20 yıldır çözümlenmeyen sorunlarına kalıcı çözümler getiren Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Esatpaşa Mahallesi’nde tapu dağıttı ve Esatpaşa’da Organik Pazar kurulacağı müjdesini verdi.

Ataşehir İlçesinde en büyük sorunun imar ve tapu olduğunu bir kez daha vurgulayan Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “İlçemizin sorunlarının yüzde 90’nı 2 yıl içinde çözülecek. Dün, Mustafa Kemal ve  Aşık Veysel Mahallesi’nde bugünde burada sizlerle beraberiz. Seçim kampanyası devam ederken Ataşehirlilerin sorunlarına getireceğimiz çözümleri anlatırken, bazı siyasi partilerin başkan adayları “tapumu vereceksiniz, hayal görüyorsunuz” demişti. Ben hayallerle yaşamam hayal peşinde de koşmam, Ataşehirlileri de olmayacak hayaller peşinde koşturmam. Yapacağım işleri söyler ve bunu gerçekleştirmek için sonuna kadar mücadele ederim. Eğer, yapamayacağım bir şey varsa da bunun hesabını siz vatandaşlarıma veririm.” dedi. Bir arada dostça, kardeşçe yaşamanın her sorunun üstesinden gelmek için şart olduğunu vurgulayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Önemli olan adil olmak dürüst

 olmak.” diye konuştu.

Esatpaşa’da mahalle sakinleri ile gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile katılan Başkan Battal İlgezdi, salonu dolduran mahalle sakinlerine “Ataşehir’in sorunlarını çözmek için yapılan her çalışmayı önce sizlerle paylaşıyoruz. Sorunlara çözümleri de yine sizlerle buluyoruz. Sorunları çözmek için çalışırken temel ilkem vatandaşın mağdur olmaması. Bugüne kadar parti ayrımı gözetmeden söylüyorum, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye Belediyelerini yönetenlerin ihmal ettiği mahallelerimize yetkimiz dahilinde olan tüm hizmetleri getireceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Battal İlgezdi, konuşmasının ardından vatandaşların sorularını yanıtladı ve işlemlerini tamamlayan 20 kişiye tapularını salonu dolduranların alkışları arasında verdi. Tapularını Başkan İlgezdi’nin elinden alan Esatpaşalılar “20 yıldır bu anı bekliyorduk” dedi.

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 05 Şubat 2010 Cuma 12:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR