MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Genel, Politika » Çobanoğlu, Ataşehir’de Siyasi Partilere ziyaretler gerçekleştirmeye başladı.
Çobanoğlu, Ataşehir’de Siyasi Partilere ziyaretler gerçekleştirmeye başladı.


Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Fatih ÇOBANOĞLU Ataşehir İlçesinde bulunan Siyasi Partilere ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. Bu kapsamda ilk ziyaretini Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı ve Büyük Birlik Partisi Ataşehir İlçe Başkanlıklarına gerçekletirdi.
Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Sn. Noğman YÜKSEL ile son dönemde cereyan eden hadiseler ile sonrasında oluşturulmaya çalışılan tablo hakkında ve Milli Değerlerimizde ortak hassasiyetlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulundu. İktidar Partisi tarafından Milli İrade olarak sunulmaya çalışılan tabloda siyasi partilerin bayraklarının kullanılmasının ise siyasi etik ve ahlaka yakışmayacağı dile getirildi. Oldukça dostane bir havada gerçekleşen ziyaret karşılık iyi dileklerle son buldu.
Büyük Birlik Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığına yapılan ziyarette ise Sn. Muhammer YİĞİT ve Yönetim Kurulu Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir İlçe Başkanı ve ziyaretçileri oldukça samimi ve içten bir havada karşıladılar.
Muhammer YİĞİT ve Fatih ÇOBANOĞLU Milli hassasiyetlerimizin hemen hemen örtüştüğünü ve bu bağlamda yapılması gerekenlerin neler olduğu konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca BBP İlçe Başkanı Sn. YİĞİT İktidar Partisi tarafından oluşturulmaya çalışılan “Milli İrade !” tablosunda kendi partilerinin bayraklarını ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’ nun isminin kullanılmasından rahatsızlık duyduklarını da dile getirdi.
Karşılıklı iyi niyet mesajları ile ziyaret sona erdi.

📆 26 Haziran 2013 Çarşamba 11:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR