MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet » TTNET “tek şifre” ile Oracle’dan İnovasyon ödülü kazandı
TTNET “tek şifre” ile Oracle’dan İnovasyon ödülü kazandı


Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Oracle İnovasyon Ödülleri’nde Arakatman Yazılım Birleştirme kategorisinde ödül kazandı.

 
Tek Şifre” uygulamasıyla bu özel ödüle layık görülen TTNET, 2-6 Ekim 2011’de San Francisco’da düzenlenecek olan Oracle OpenWorld 2011 etkinliğinde ödülünü alacak. Yazılım alanında dünya çapında son derece saygın bir organizasyon olan Oracle İnovasyon Ödülleri, yenilikçi çözümlerle yaratılan değeri ölçmek ve inovasyon çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenleniyor.

 
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, “Tek Şifre” uygulamasıyla Oracle tarafından düzenlenen Oracle İnovasyon Ödülleri kapsamında “Arakatman Yazılım Birleştirme İnovasyon Ödülü”nü (2011 Fusion Middleware Innovation Award) kazandı. TTNET, ödülünü San Francisco’da düzenlenecek olan Oracle OpenWorld 2011 etkinliğinde alacak.

 
TTNET’in kullanıcılarının hizmetine sunduğu Tek Şifre uygulaması sayesinde, TTNET aboneleri sadece tek bir şifre ile TTNET’in sunduğu bütün hizmetlere ulaşabiliyor ve pek çok işlemi bu şifreyle gerçekleştirebiliyor. TTNET, Oracle’ın ara katman ürünlerini kullanarak gerçekleştirdiği bu entegrasyon sayesinde servisleri arasında bir bütünlük kurarak kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. TTNET Tek Şifre ile TTNET Online İşlem Merkezi’ne ulaşmak, TTNET Müzik, TTNET Oyun, ProG, TTNET e-Fatura, Mobil Müzik,
NETDİSK, TTNET WiFi gibi TTNET uygulamalarına erişim sağlamak mümkün oluyor.

 
Oracle’ın orta katman ürünlerini kendi iş çözümleri içinde en başarılı şekilde kullanan ve iş ihtiyaçları doğrultusunda en inovatif çözümü geliştiren firmalara verdiği Oracle İnovasyon Ödülleri yazılım alanında dünya çapında bir üne ve saygınlığa sahip. Ödüllere her yıl dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce başvuru yapılıyor.

 
Geçen yıl 6 kategoride 25 markaya verilen Oracle İnovasyon Ödülleri, öncü ve yenilikçi çözümlerle yaratılan değeri ölçmek ve inovasyon çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenleniyor. Ödüller, bu yıl ABD’de San Francisco’da 2-6 Ekim 2011’de düzenlenecek olan Oracle OpenWorld 2011 sırasında verilecek.

 

İSTANBUL (İHA)

Etiketler: , ,
📆 12 Eylül 2011 Pazartesi 10:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR