MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Ataşehir’de Lisesi’nde mezuniyet coşkusu yaşandı
Ataşehir’de Lisesi’nde mezuniyet coşkusu yaşandı


Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, TEB Ataşehir Lisesi mezuniyet töreninde öğrencileri yalnız bırakmadı. Bu öğrenim döneminde 253 mezun veren Ataşehir Lisesi’nin bahçesinde düzenlenen törene eşi Gamze Akkuş İlgezdi ile birlikte katılan Başkan Battal İlgezdi, başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

TEB Ataşehir Lisesi’nde düzenlenen mezuniyet töreni öğrenciler, veliler, okulda görevli öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Şaban Karataş, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi’ninde katıldığı törende konuşan Okul Müdürü İlyas Gür Pehlivanoğlu,okullarında sağlıklı, çağdaş eğitim vermek için çalıştıklarını belirterek, bu konuda kendilerini yalnız bırakmayan ve her türlü desteği sağlayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile İlçe Milli Müdürü Dr. Şaban Karataş’a teşekkür etti. Pehlivanoğlu, “bir yıl önce Anadolu Lisesine dönüşen okulumuzu kısa sürede Anadolu yakasının en seçkin okullarından biri yapacağız” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Karataş’ta, öğrencilerin çağın gerektirdiği eğitimi almaları için çok çalışmaları gerektiğini vurguladı.

Törende konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’de, Ataşehir’de bulunan tüm okullara yerel yönetim olarak her konuda destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini belirtti.Öğrenci velilerine öğretmenlere pırıl pırıl gençler yetiştirdikleri için teşekkür eden Başkan İlgezdi, “geleceğimizin teminatı gençlerin bu mutlu anlarında yanlarında olmaktan mutluyum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere diplomaları verildi. Başkan Battal İlgezdi’de okulun başarılı öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

 

 

Galeri
📆 11 Haziran 2011 Cumartesi 13:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR