MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Spor » Marija NikolicTürkiye’de…
Marija NikolicTürkiye’de…


Dünyaca ünlü Aerobic Master Class eğitmeni Marija Nikolic Sports International için Türkiye’ye geliyor.

5 gün boyunca Tüm Sports International şubelerini ziyaret edecek olan Marija Nikolic, tüm üyelere farklı tarzı ile aerobic zevkini doyasıya yaşatacak.

16 – 20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında Marija Nikolic’in Türkiye’deki yolculuğu, 16 Kasım’da Ankara Bilkent’te başlayıp 17 Kasım’da İzmirliler ile Mavişehir’de buluşmasının ardından İstanbul’da devam edecek.

İstanbul’da 3 gün kalacak olan Marija Nikolic, 18 Kasım Ataköy Marina, 19 Kasım Şişli Elit Residence ve 20 Kasım’da Kadıköy Nautilus Sports International’da sporseverlerle bir araya gelerek aerobic ve dans ile iç içe 2 saat geçirmelerini sağlayacak.

Tüm Sports International şubelerinde 19:00 – 20:15 saatleri arasında yapılacak olan aktivitelere katılmak için 1 gün öncesinden kayıt olmak gerekiyor.

Aerobik Master Class Eğitmeni Marija Nikolic ile unutulmaz bir aerobic keyfi yaşama fırsatını kaçırmayın…

Bilkent Holding şirketlerinden olan Sports International, halen Ankara ve İzmir’de birer, İstanbul’da Ataköy Marina, Şişli Elit Residence ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde olmak üzere toplam beş adet fitness kulübü işletmeciliği ile kurumsal olarak fitness ve spor merkezleri işletmeciliğini Türkiye’ye getiren kuruluştur.

📆 16 Kasım 2009 Pazartesi 12:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR