MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Spor, Toplum » Haydi gençler yalken yapmaya….
Haydi gençler yalken yapmaya….


MYK-UNO’nun Yaz Dönemi Yelken Kursları, bu yıl 20 Haziran’da başlıyor.

Çocuklara ve gençlere yelken sporunu sevdirmeyi amaçlayan MYK-UNO Yaz Dönemi Yelken Kursları, 20 Haziran’da Yelkene Merhaba Eğitim Programı’yla kapılarını geleceğin yelkencilerine uygun fiyatlarla açıyor.

7-15 yaş grubuna yönelik Optimist, 15-18 yaş grubuna yönelik ise Laser kursu düzenleyen MYK-UNO, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl eğitimlerin ilk haftasını Gorbon ve Colgate 26 tipi teknelerle gerçekleştirerek, takım ruhu ve ekip çalışmasının önemini çocuklara ve gençlere kazandırmayı hedefliyor.

MYK-UNO; kişiye özel eğitim programları, tekne filosu ve kendi eğitim sahasına sahip olma ayrıcalığıyla Türkiye’nin en tecrübeli eğitmenleriyle birlikte yelken camiasının en güçlü kadrolarından birine sahip olup, 2005 yılından bu yana 2000’den fazla kişiye yelken sporunu ve denizi sevdirmiştir. Yaz döneminde gerçekleştireceği Yelkene Merhaba Eğitim Programı’nın yanısıra, yılın her döneminde “Yetişkin Yelken Eğitimleri” ile 18 yaş üzeri yetişkinleri yelken sporuyla ve denizle tanıştırarak, 7’den 70’e herkesin yelken sporunu uzman eğitmenlerden öğrenmesini ve ideal ortamda uygulamasını sağlamaktadır.

UNO Yelken Sporunun En Büyük Destekçisi:

2005 yılından bu yana yelken sporuna destek veren UNO, 200’ü yetişkin, 300’ü genç toplamda 500 kişinin yelken sporu ile tanışmasını sağlayarak, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde yelken sporunun en büyük destekçisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. UNO aynı zamanda kendi teknesiyle yarışlara da katılmaktadır.

 

 

 

📆 11 Mayıs 2011 Çarşamba 15:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR