MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Politika » Tuzla’nın sevilen ismi Recep Demir aday adayı oldu
Tuzla’nın sevilen ismi Recep Demir aday adayı oldu


AK Parti’nin kuruluşundan itibaren siyasetin içinde olan ve birçok başarılı çalışmaya imza atan Recep Demir, İstanbul 1. Bölge’den milletvekili aday adayı oldu.

Siyasetin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında gösterdiği gayretle Tuzlalıların takdirini kazanan Recep Demir, sosyal kişiliğiyle de ön plana çıkan kişiler arasında.1965 Bolu – Göynük doğumlu olan Recep Demir, ilk, orta ve lise eğitimini Kadıköy’de, lisans eğitimini, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü Bankacılık Uzmanlık bölümünde tamamladı.

AK Parti’nin kuruluşuyla aktif siyasete adım atan Demir, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı kurucuları arasında yer aldı. AK Parti İlçe Başkanlığının kuruluşundan 2010 yılına kadar İlçe Sekreterliği Birim Başkanı ve SHİB birim başkanı olarak İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Birçok kurumsal firmada üst düzey yöneticilik yapan Recep Demir, evli ve iki çocuk babası. Tuzla Kent Konseyi, Tuzla Kızılay, Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü, İstanbul Göynüklüler Derneği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapan Recep Demir, 18 yıldır Tuzla’da ikamet etmekte.

İSTANBUL(CİHAN)

📆 17 Mart 2011 Perşembe 17:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR