MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Manşet, Toplum » İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Yıldız Battal İlgezdi’yi Ziyaret Etti
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Yıldız Battal İlgezdi’yi Ziyaret Etti


Göreve başladığı günden itibaren eğitime yaptığı katkılarla dikkati çeken Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret eden İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Başkan İlgezdi’ye katıklarından dolayı teşekkür etti.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Şaban Karataş’la birlikte ziyaret ettiği Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye, ilçede eğitime yönelik çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Dr.Yıldız, “özellikle öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda eğitim yapmaları için yaptığınız çalışmalar övgüye değer. Siz ve ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Karataş’ın uyumlu çalışması ile Ataşehir’de eğitim sorunlarını kısa sürede aşacağımıza inanıyorum.” ded.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’de kendisininde bir eğitimci olduğunu hatırlatarak, “eğitimin önemini çok iyi biliyorum. Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın çağdaş eğitim düzeyine ulaşması için her türlü desteği vermeye devam edeceğim. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte her soruna çözüm bulmak için işbirliği ile çalışıyoruz” dedi.

📆 09 Kasım 2009 Pazartesi 11:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR