MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Kapak kampanyasına hükümlülerden de destek geldi

Kapak kampanyasına hükümlülerden de destek geldiAtaşehir Belediyesi tarafından başlatılan plastik kapakların engelli sandalyesine dönüştürüldüğü kampanya Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü’nden de destek geldi.

Maltepe Ceza İnfaz ve Kurumları Kampüsü’nde kalan tutuklu ve hükümlüler ile personel Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası’na destek vermek için 250 kilo plastik kapak topladı. Cezaevinde kalan hükümlü ve tutukluların sosyal hayattan kopmamaları için böyle bir kampanyaya destek vermelerinin çok önemli olduğunu söyleyen Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü 2. Müdürü Muktedir Özata, toplanan kapakları Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman’a teslim etti.

Cezaevi’nde kalan tutuklu ve hükümlüler ile personel tarafından toplanan 250 kapak karşılığında Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Özata’ya bir tane tekerlekli sandalye teslim edildi.  Tekerlekli sandalyeyi teslim eden Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcı Hüseyin Hışman: “Cezaevi yönetimini böyle bir sosyal sorumluluk çalışmasına öncülük ettikleri için kutluyorum” dedi.

Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası 30 Aralık 2010 tarihinde sona eriyor.

📆 27 Aralık 2010 Pazartesi 16:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR