MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Yaşar Özel CKM’de sevenleri ile bulu
Yaşar Özel CKM’de sevenleri ile bulu


Sesi ve yorumu ile Türk sanat Müziği sevenlerin kulaklarında iz bırakan Yaşar Özel Caddebostan Kültür Merkezi’nde  muhteşem bir konser verdi.

Kadıköy Belediyesi Gönüllüleri  ev sahipliğinde konser veren sanatçının konserine  sevenleri  büyük ilgi gösterdiler. Salonda Kadıköy’ün yanı sıra İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden de sanatçıyı izlemek için  konser için  gelen izleyicileri görmek  mümkündü.

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Korolarından olan şefliğini sanatçının yaptığı ” Yaşar Özel Tür Sanat Müziği Gönüllü Korosu” gecede sanatçıya eşlik ettiler.

Bestekar Bilge Özgen ve Zeynettin Maraş ile , Ses Sanatçıları Naim Akan, İbrahim Şirin, Mehmet Özkaya , Nihal Arda,  Edebiyatçı şair Tekin Gönenç , bu  gecede  Özel’i yalnız bırakmadılar.
Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca’nın sunduğu programda Yaşar Özel tarafından sahneye davet edilen    İbrahim Şirin, Mehmet Özkaya, Bilge Özgen ve  Ayhan Akın da Türk sanat müziğinin sevilen eserlerinden oluşan birer eser yorumladılar ve izleyiciden büyük alkış aldılar.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Kültür Sanat Sorumlusu Nesibe Müsevitoğlu, Belediye bünyesindeki gönüllü sanatsal çalışmalardan kısaca bahsetti ve sanatçı Yaşar Özel’in de CKM’de  Belediye Gönüllüleri kapsamında bir koronun şefliğini yapmasından  da büyük memnuniyet duyduklarını, sanatçının Kadıköylüler için büyük bir kazanım olduğunu ifade etti.

Gecenin finalinde Kadıköy Belediye Başkanı  Av.Selami Öztürk’ün teşekkür plaketini sanatçıya sunan Müsevitoğlu, Kadıköylüleri bu sanatsal çalışmalara ve korolara katılmaya davet etti.
Gece tüm sanatçıların birlikte söyledikleri şarkılarla sona erdi.

Galeri
Etiketler: , ,
📆 25 Ekim 2010 Pazartesi 12:59   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Yaşar Özel CKM’de sevenleri ile bulu” için bir cevap

  1. Nesibe Müsevitoğlu dedi ki:

    CKM Büyük salona sığmayan izleyicilerimize, değerli sanatçımıza gösterdikleri büyük ilgiden dolayı ve Türk Müziğinin unutulmaz sesi Yaşar Özel’e de özellikle bu muhteşem konser nedeni ile teşekkür eder, sanat yaşamında başarıların devamını dilerim.
    Nesibe Müsevitoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR