MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Ayedaş İşi Sıkı Tutuyor
Ayedaş İşi Sıkı Tutuyor


AYEDAŞ abonelerine faturalarını zamanında ödeme alışkanlığı kazandırmak konusunda kararlı

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ), borçlu abonelerinin elektriklerini kesmek ve kaçak kontrolü yapmak için kurumdaki tüm teknik personel ve yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirdiği “Toplu Tahsilât Takibi ve Kaçak Kontrolü” çalışmasına Ümraniye’ de devam etti.
Toplu çalışma 34 Müdürün ekip sorumlusu olduğu 200 ekip ile gerçekleştirildi.
AYEDAŞ’ ın alacaklarını tahsil etmek için başlattığı bu yoğunlaştırılmış Tahsilât Takibi çalışmasında yaklaşık 4 bin borçlu abonenin elektriği kesildi. AYEDAŞ’ ın çalışması kısa sürede sonuç verdi ve birçok abone AYEDAŞ veznelerine giderek borcunu ödedi.
Sabah saatlerinde başlayan çalışma sırasında borcunu ödeyen abonelerin elektriği ise aynı ekiplerce hemen açıldı.
Alacaklarını tahsil etmek konusunda kararlı olan AYEDAŞ borçlu abonelerine önce SMS, e-posta ve ‘kesme ihbarı’ bırakarak tebligatta bulunmaktadır. Yapılan tebligata rağmen borcunu ödemeyen abonelerin ise elektrikleri kesilmektedir.
AYEDAŞ, Toplu Tahsilât Takibi ve Kaçak Kontrolü çalışmasına önümüzdeki günlerde Kadıköy, Kartal ve Maltepe Bölgelerinde devam edecektir.
Hizmet bölgesi olan İstanbul’ un Anadolu Yakası’nda sağlıklı ve kesintisiz enerji dağıtımı yapmak için alacaklarını tahsil etmek mecburiyetinde olduklarını belirten AYEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU, abonelerin faturalarını zamanında ödeme alışkanlığını kazanmaları gerektiğini söyledi. Kurumdaki tüm teknik personelin katılımıyla Samandıra ve Ümraniye bölgelerinde yapılan Tahsilat Takibi ve Kaçak Kontrolü çalışmalarının sonuç verdiğini belirten LEVENTOĞLU, aynı çalışmanın önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde de yapılacağını söyledi.

📆 24 Temmuz 2009 Cuma 18:50   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Ayedaş İşi Sıkı Tutuyor” için bir cevap

  1. sude dedi ki:

    BİRDE HİZMET VERMEKTE BU KADAR İTİNALI OLSA 5 GÜNDÜR SOKAK LAMBALARI YANMIYOR GÖZTEPE YEŞİLBAHAR SOKAKTA 5 GÜNDÜR SİGORTA ATMIŞTIR VEYA YANIYOR KELİMESİ SÖYLENİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR