MENÜ ☰
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » İstanbul Optimum’da Neşeli Günler!
İstanbul Optimum’da Neşeli Günler!


Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri Mayıs ayında da miniklere neşeli dolu günler yaşatacak

Mart 2010’da İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’nde başlayan “Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri” Mayıs ayında da yepyeni sürprizlerle miniklere neşe dolu günler yaşatacak…

GA Grup Çocuk Birimi tarafından organize edilen etkinlikler, resimden heykele, teknolojiden bilime, yaratıcı dramadan okumaya, yazı tekniklerinden pantomime, arkeolojiden sanat tarihine, fotoğraftan aşçılığa ve izciliğe kadar pek çok mini atölyeyle çocukları eğlendirerek bilgilendiriyor. Çocuklar, atölyeler aracılığıyla sanata, bilime ve hayata dair pek çok bilgi edinirken yaratıcılıklarını geliştirme fırsatını da yakalayarak geleceğe doğru yöntemlerle hazırlanıyorlar. Her geçen gün çoğalan üye sayısıyla pek çok ilke imza atan Optimum Çocuk Kulübü Etkinlikleri, tümüyle ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Geçtiğimiz ay profesyonel eğitmenlerin gözetiminde fotoğraf tarihi hakkında bilgi edinen minikler, Camera Obscura yöntemi ile fotoğraf çektiler ve fotoğraflarını resmederek kendi çizgi filmlerini hazırladılar, Antoine de Saint-Exupéry’nin Küçük Prens adlı romanını dramatize ettiler, ses-nefes-diksiyon çalışması ile doğru nefes almanın ve konuşmanın önemiyle tanıştılar, duvar kağıtları tasarladılar, prens ve prenseslik okulunda taçlarını giydiler, kendi çikolatalarını kendileri yaptılar ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Çocuk Hakları Bildirgesi’ni okuyarak büyüklerine seslendiler.

Mayıs ayında da benzeri etkinlerle neşeli günlere sahne olacak olan İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, “Optimum Çocuk Kulübü” ile 2010 yılı boyunca minik üyelerine hizmet verecek.

 

MAYIS AYI ETKİNLİK PROGRAMI

1. Hafta

2 Mayıs Pazar 14.00–18.00

14.00 – 18.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

14.00 – 15.00 Oyun Atölyesi – Ayağına Diken Batan Süper Karga

15.00 – 16.00 Küçük Kâşifler Atölyesi- Dinozorları Tanıyalım

16.00 – 17.00 Baskı Atölyesi – Meyve Baskısı

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

2. Hafta

8 Mayıs Cumartesi 14.00–18.00 

14.00 – 18.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Küçük Kurt’un Maceraları / Zor İşler Günlüğü 

16.00 – 17.00 Minik Şefler Bisküvi Atölyesi

17.00 – 18.00 Baskı Atölyesi – Sebze Baskısı

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

 

9 Mayıs Pazar 14.00–17.00

14.00 – 17.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

14.00 – 15.00 Resim Atölyesi – Jackson Pollock Hareketli Boyama

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Bir Dilek Tut

16.00 – 17.00 Küçük Kâşifler Atölyesi – Her Şeyin Öyküsü

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

3.Hafta

15 Mayıs Cumartesi 14.00–18.00 

14.00 – 18.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Küçük Kurt’un Maceraları / Vahşi Yavrular için Perili Malikanesi  

16.00 – 17.00 Minik Şefler Bisküvi Atölyesi

17.00 – 18.00 Baskı Atölyesi  – Deniz Baskısı

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

 

 

 

16 Mayıs Pazar 14.00–17.00

14.00 – 17.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

14.00 – 15.00 Resim Atölyesi Joan Miró Tekniği ile Boyama

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Kirpi ile Kestane  

16.00 – 17.00 Anadolu Medeniyetleri Heykel Atölyesi – Hitit Uygarlığı 

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

4.Hafta

22 Mayıs Cumartesi 14.00–18.00 

14.00 – 18.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Küçük Kurt’un Maceraları / Orman Dedektifi       

16.00 – 17.00 Minik Şefler Tatlı Atölyesi

17.00 – 18.00 Baskı Atölyesi  – Çiçek Baskısı

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

 

23 Mayıs Pazar 14.00–17.00

14.00 – 17.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

14.00 – 15.00 Resim Atölyesi – Picasso Kolâj Tekniği ile Palyaço

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi –  Periler Şahının Kızı     

16.00 – 17.00 Anadolu Medeniyetleri Heykel Atölyesi – Lidya Uygarlığı 

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

5.Hafta

29 Mayıs Cumartesi 14.00–18.00 

14.00 – 18.00 Gün Boyunca Faber Castell’le Resim Atölyesi

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Küçük Kurt’un Maceraları / Sürü Lideri

16.00 – 18.00 Baskı Atölyesi  – Halat Baskısı

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

 

30 Mayıs Pazar 14.00–17.00

14.00 – 17.00 Faber Castell’le Resim Atölyesi

14.00 – 15.00 Küçük Korsanlar Hazine Avında – Kaptan William Ridd’in Hazinesi

15.00 – 16.00 Oyun Atölyesi – Tınmaz Neşeli Vızıltılar      

16.00 – 17.00 Anadolu Medeniyetleri Heykel Atölyesi – Frig  Uygarlığı 

*Tüm gün yüz boyama aktivitesi yapılacaktır.

Önemli Hatırlatma: Optimum Çocuk Kulübü, bir etkinlik programıdır. Ebeveynlerden, etkinlik alanını bir bakım alanı olarak düşünmemelerini rica ediyoruz. Alışverişiniz esnasında çocuklarınızı bırakabilmek için AVM’nin 2. katında bulunan Sihirli Eller Çocuk Bakım Evi’nden yararlanabilirsiniz.

📆 03 Mayıs 2010 Pazartesi 09:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Beşiktaş 19 13 2 4 45 22 +23 41 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Fenerbahçe 19 12 3 4 39 23 +16 39 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Galatasaray 19 11 3 5 40 17 +23 36 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Gaziantep 19 9 7 3 33 23 +10 34 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Trabzonspor 20 9 6 5 25 23 +2 33
6 Alanyaspor 19 9 4 6 30 17 +13 31
7 Hatayspor 19 9 4 6 28 24 +4 31
8 Fatih Karagümrük 19 7 6 6 31 28 +3 27
9 Yeni Malatyaspor 19 7 6 6 27 25 +2 27
10 Göztepe 19 6 7 6 28 22 +6 25
11 Antalyaspor 19 6 7 6 20 26 -6 25
12 Çaykur Rizespor 20 6 7 7 27 35 -8 25
13 Sivasspor 19 5 9 5 21 23 -2 24
14 Başakşehir 20 6 6 8 26 32 -6 24
15 Konyaspor 19 6 4 9 27 27 0 22
16 Kasımpaşa 19 6 4 9 21 30 -9 22
17 Kayserispor 19 5 4 10 14 23 -9 19
18 Gençlerbirliği 20 5 4 11 20 40 -20 19 2021-22 1.Lig
19 MKE Ankaragücü 19 5 3 11 22 30 -8 18
20 BB Erzurumspor 20 4 5 11 19 35 -16 17
21 Denizlispor 19 3 5 11 18 36 -18 14

BAĞLANTILAR