MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Uluslararası Eğitimin Lideri İstanbul’da!
Uluslararası Eğitimin Lideri İstanbul’da!


Uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First, Türkiye’nin en büyük dil eğitim semineri dizisini başlatıyor. Türkiye’nin 13 şehrinde aynı anda gerçekleştirecek eğitim seminerlerinin İstanbulayağı, 21 Mart tarihinde saat 12:00’daLevent 199 Plaza’da. 

Yurtdışı eğitiminin tüm detaylarının katılımcılarla paylaşılacağı seminerler dizisinde, Miami’de ücretsiz dil eğitimi, IPad Mini ve ücretsiz online İngilizce eğitimi kazanma şansı da katılımcıları bekliyor olacak.

 

Dünyanın 44 şehrinde 7 dilde eğitim veren, uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First, Türkiye’nin en büyük dil eğitim seminerlerini gerçekleştirmek üzere yola çıktı.  Bu seminerler sayesinde Dünyanın en popüler 44 şehrinde, 7 farklı dilde eğitim fırsatı ile kısa dönem ya da uzun dönem seçenekleri sunan EF, yurtdışında dili yaşayarak öğrenmek ve global bir geleceğin kapılarını açmak isteyenlerle buluşmayı amaçlarken, katılımcılar ise akıllarında olan her türlü soruyu uzmanlar ile birlikte cevaplama şansına sahip olacak. Üstelik katılımcılar Miami’de ücretsiz dil eğitimi, IPad Mini ve ücretsiz online İngilizce eğitimi kazanma şansı yakalayacaklar.

 

 

Dünya lideriEF’den Türkiye’nin en büyük seminerler dizisi

 

Geçtiğimiz yıl uluslararası eğitimde 50. Yılını kutlayan Education First, yurtdışı eğitiminde dünya liderliğini Türkiye’nin en büyük dil eğitim seminerlerini gerçekleştirerek kutluyor. 21 Mart tarihinde Türkiye’nin 13 şehrinde eşzamanlı olarak gerçekleşecek eğitim seminerleri ile 5000’in üstünde kişiye ulaşılması hedefleniyor.  Küresel ağında 14.000 çalışanla 20.000 öğretmen ve rehber görev yapan EF’in seminerler dizisinde ise yurtdışı eğitim deneyimi yaşamış isimler, eğitimciler ve uzmanlar konuk olacaklar.

 

 

Unutmayın: Global bir geleceğin kapısı EF

Son 50 yılda yurtdışı dil eğitiminde 15 milyondan fazla öğrenciyi ağırlayan EF Education First, 2 haftadan başlayan esnek uzunluktaki dil kurslarının yanı sıra, 6-9-11 ay süren akademik programlar ile dünyanın en prestijli üniversitelerindeki lisans ve yüksek lisans programlarına yüzde 100 yerleştirme garantisi sunuyor. İster kısa dönem, ister uzun dönem programlarımızdan birini seçerek; yurtdışında dili yaşayarak öğrenecek, global bir geleceğin kapılarını EF Education First ile açabileceksiniz.

📆 19 Mart 2015 Perşembe 10:58   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR