MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Ümraniye’nin bilge çocukları yaz okuluna başladı
Ümraniye’nin bilge çocukları yaz okuluna başladı


Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren “Bilge Çocuklar Yaz Okulu’’ 2 Kültür Merkezinde eğitimlerine başladı. Çocuklar eğitimlerin yanı sıra, çeşitli Kültürel geziler ile de doyasıya eğleniyor.

 

 

 
Ümraniye Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü Yaz Okulu ile çocuklara İngilizce, Satranç, Kitap Okuma, Siyer, İlmihal, Eskimeyen Oyunlar, Bilgisayar, Skeçler, Koro Çalışmaları, Atölye Çalışmaları (Ebru-Cam Boyama-Pasta Yapımı-Dikiş-Takı Tasarım), Karate, Basketbol, Trafik Eğitim ve İlkyardım eğitimleri veriliyor. 3. 4. ve 5. Sınıflar Mehmet Akif Kültür Merkezinde, 6. 7. ve 8. sınıflar Aliya İzzet Begoviç Kültür Merkezinde eğitim görüyor. 5 hafta devam edecek eğitimler kapsamında her Çarşamba günü çocukların bilgi birikimlerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli kültürel geziler de düzenleniyor.

 
“Bilge Çocuklar’’ geziler kapsamında İçerisinde barındırdığı canlı çeşidi ile gezi güzergâhlarındaki aktiviteleriyle Dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahip olan İstanbul Akvaryumu gezdi. Keyifli ve eğlenceli gezi, çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

📆 15 Ağustos 2014 Cuma 11:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR