MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Zeynep Tanbay Dans Projesi “Araz” Sabancı Üniversitesi’nde…
Zeynep Tanbay Dans Projesi “Araz” Sabancı Üniversitesi’nde…


Zeynep Tanbay Dans Projesi ‘Araz’ adlı yeni eseriyle Sabancı Üniversitesi’nde sahne alacak. Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği’nin (SUMED) organize ettiği ve tüm gelirinin Sabancı Üniversitesi Burs Fonu’na aktarılacağı gösteri 1 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde.

 

 

 

Zeynep Tanbay Dans Projesi

Zeynep Tanbay Dans Projesi, 2000 yılında Cemal Reşit Rey, 2001’de İş Sanat ve 18. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde gösteriler gerçekleştirdi. 2003 yılında 31. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali ve 1. Bodrum Uluslararası Bale Festivali’ne ve 2005’de Şimdi Stuttgart Festivali’ne katıldı.

Zeynep Tanbay Dans Projesi, 2006 yılında Akbank sponsorluğu ile 10 kişilik bir topluluğa dönüştü. Yeni oluşumun ilk gösterisi 4 AYAK, 15. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali’nde gerçekleşti.

 

SUMED tarafından organize edilen gösterinin tüm geliri, Sabancı Üniversitesi’nde ihtiyacı olan öğrencilere karşılıksız olarak burs veren Sabancı Üniversitesi Burs Fonu’na aktarılacaktır.

Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği – SUMED

SUMED, Sabancı Üniversitesi mezunları arasında iletişimi, bilgi paylaşımını, işbirliğini ve dayanışmayı artırmak, üyelerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. Bu kapsamda SUMED, Sabancı Üniversitesi mezunlarının sahip oldukları bilgi ve tecrübe birikimlerinin Sabancı Üniversitesi mensupları ve toplumla paylaşımını sağlamak, Sabancı Üniversitesi kültürünün temeli olan değerlerin ve Sabancı Üniversiteli olma ruhunun mezunlar arasında yaşamasına ve yaşatılmasına ve Sabancı Üniversitesi kalitesinin korunmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

📆 30 Mart 2010 Salı 10:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR