MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Acıbadem, Ataşehir, Belediye, Etkinlikler, Flaş, Sağlık » Ataşehir’de sünnet heyecanı!
Ataşehir’de sünnet heyecanı!


Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan organizasyonla her yıl olduğu gibi bu yılda yüzlerce Ataşehirli çocuk sünnet oluyor.
İlçede yaşayan dar gelirli ailelerin çocukları, en sağlıklı ve modern koşullarda ücretsiz olarak sünnet olmaya başladılar.
Geleneksel Sünnet Şöleni kapsamında; Acıbadem, Avicenna, Eren Tıp Merkezi, Kadıköy Şifa, Memorial ve Yeditepe Üniversitesi hastanelerinde sünnet operasyonları halen devam ediyor. Bu yıl organizasyon kapsamında 600’den fazla çocuk sünnet olacak.
Sünnet olan çocukların düğünü için de büyük bir şölen organize edilecek. Şölende çocuklara hediyeler verilecek, çeşitli animasyon ve müzik gösterileri sunulacak.
Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen fakat kayıt yaptırmayan Ataşehirli aileler henüz geç kalmadı. Sünnet başvuruları Ataşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’ne halen yapılabilir. Başvuru için sünnet olacak çocuğun kimliğinin yanı sıra ayakkabı, pantolon ve gömlek ölçülerinin de iletilmesi gerekiyor. Daha detaylı bilgi için Ataşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’nin 0216 570 50 00 numaralı telefonunu aranabilir.

📆 12 Temmuz 2013 Cuma 12:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR