MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Moda-Güzellik, Toplum » Alışveriş ve Moda Coşkusu Tarihi Yarım Ada Laleli’de !
Alışveriş ve Moda Coşkusu Tarihi Yarım Ada Laleli’de !


LALELİ 27 MAYIS’DA 150 METRELİK REKOR PODYUMUYLA, 40 YERLİ VE YABANCI MANKENİN YER ALACAĞI TANITIM DEFİLESİNE,

MODA SEVERLERİ BEKLİYOR…

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) bu yıl 2.si düzenlenecek olan geleneksel “2. Laleli Fashion Shopping Festivali’ni 27 Mayıs günü 150 metrelik rekor podyumda 40 mankenin bulunacağı tanıtım defilesiyle açılışını yapıyor. Yerli ve yabancı sanatçıların sahne performansları, dansçılar, bando takımı, dünya starlarının tiplemeleri ile festival coşkusu sizleri bekliyor.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in destekleriyle “2. Laleli Fashion Shopping Festival” kapsamında 27 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında iç ve dış piyasadaki toptancılara yönelik, indirim fırsatlarının yanı sıra çeşitli etkinliklerle Doğu Blokları, Türki Cumhuriyetleri  ve Avrupa’dan gelecek misafirleri ile Türk tekstilcilerine ev sahipliği yapacak.

 

Festivali düzenleyen Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı (LASİAD) Gıyasettin Eyyüpkoca, “Ticaret hacmimizi yükseltmek, modayla anılan “marka” bir Laleli oluşturabilmek, pazar ve müşteri yelpazemizi genişletebilmek, ürün ve hizmet bazında yenilikçiliğimizi gösterebilmek, iç ve dış pazardaki potansiyelimizi yükseltebilmek, dönemsel riske karşı kendimizi koruyabilmek, gerçekleştirdiğimiz büyük değişimi sergileyebilmek, birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzü yansıtabilmek, Laleli’mizin sesini dünyaya gür bir şekilde duyurabilmek için  Laleli Fashion Shopping Festival’inin 2.cisini düzenliyoruz. Bölgemizin tek yürek olacağı, kalplerin Laleli için çarpacağı, bizleri anlatan, geleceğimizi umutlandıran bu festivali desteklemeli, Laleli’nin tüm fertleri olarak birlik ve bütünlüğümüzü bir kez daha göstermeliyiz” dedi.

27 Mayıs günü Laleli şenlenecek ve 3 farklı sahne kurularak, yerli ve yabancı sanatçıların sahne performanslarının yanı sıra, dansçılar, bando takımı, dünya starlarının tiplemeleri festivalin gün boyu sürecek etkinlikleri arasında yer alıyor.

 

Yine 150 metrelik podyumda büyük defile…

Festivalin en büyük sürprizlerinden biri ise Festival organizasyonunu ve defilenin koreogfrafisini yapan Öner Evez  Laleli Mesih Paşa Caddesine boydan boya kuracagı 150 metre uzunluğundaki podyumda LASİAD üyesi onlarca markanın ürünlerinden oluşacak defilede yerli ve yabancı 40 manken podyumda yürüyecek.

Etiketler: , , ,
📆 16 Mayıs 2013 Perşembe 11:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR