MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Politika, Toplum » DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaret etti
DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı ziyaret etti


Demokrat Parti teşkilatıyla toplantı yapmak üzere Isparta’ya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Bakanlara Sitem Etti..

 

MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Isparta’ya bakanlar kurulunun tamamı geldi. Ancak biri bile belediyemizi ziyaret ederek,’ neye ihtiyacınız var’ diye sormadı. “ diye konuştu.

 

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da “Ülkemizin yüz yüze gelemez hale getirildiğini görüyorum. Bundan da büyük üzüntü duyuyorum. Söyleyecek sözü olanlar karşı karşıya gelmekten, nezaket ziyaretleri yapmaktan çekinmemelidirler. “dedi

 

(DP Basın Merkezi- 05 Haziran 2014)- Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Bakanlara sitem etti..

Demokrat Parti teşkilatıyla toplantı yapmak üzere Isparta’ya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın kendisine nezaket ziyaretinde bulunmasından duygulanan MHP Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Isparta’ya bakanlar kurulunun tamamı geldi. Ancak biri bile belediyemizi ziyaret ederek,’ neye ihtiyacınız var’ diye sormadı. Halkın seçmiş olduğu bir belediye başkanını ziyaret etmek lütfunda bulunmuyorlar “ diye sitem etti.

 

Uysal’a teşekkür, bakanlara sitem..

 

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın şöyle devam etti:

 

“ Isparta gezisi sırasında bizi ziyaret etmek lütfunda bulundukları için Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’a teşekkür ederim. Bize onur verdiler. Sayın Uysal devlet adamı hüviyetini göstermiş ve bizi ziyaret etmiştir, kendilerini tebrik ediyorum..

Bizler de memleket hizmetinde çalışıyoruz . Bizi de halk seçti. Bakanlar neden ayrımcılık yapıyorlar? DP il yönetiminde 18 yıl hizmetim var. Bu sıcaklığı her zaman görmek istiyorum. Eski partim yabancısı olmadığım bir yer..”

 

 

“ Yüz yüze bakamayacak hale getiriliyoruz..”

 

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da yaptığı konuşmada, siyasette, nezaketten hiç kimsenin bir şey kaybetmeyeceğini belirtti ve şöyle devam etti:

“ Siyasette elbette rekabet olur. Ama siyasette, nezaketten hiç kimse bir şey kaybetmez. Sorumluluklarımızın bilinciyle hareket etme mecburiyetimiz vardır. Ülkemizin yüz yüze gelemez hale getirildiğini görüyorum. Bundan da büyük üzüntü duyuyorum. Söyleyecek sözü olanlar karşı karşıya gelmekten, nezaket ziyaretleri yapmaktan çekinmemelidirler.

Biz her gittiğimiz vilayette halkın iradesinin temsilcisi olan belediye başkanlarını ziyaret etmeye gayret ediyoruz.”

 

Isparta belediye başkanı Yusuf Ziya Günaydın daha sonra Genel Başkan Gültekin Uysal’a bir vazo hediye etti..

 

📆 06 Haziran 2014 Cuma 11:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR