MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Haydarpaşa Lisesi’nin 80. yılı kutlandı
Haydarpaşa Lisesi’nin 80. yılı kutlandı


Türkiye’nin prestijli okullarından Haydarpaşa Lisesi, 80. yılını kutladı. “Yılın Enleri”nin de seçildiği özel törende, Haydarpaşa Lisesi sıralarından yolu geçen ünlü sanatçı, işadamları ve kamuoyunun saygın isimlerine ödülleri takdim edildi.

 

Mehmet Ali Aydınlar ve Hayrettin Nuhoğlu gibi tanınmış işadamlarının yanı sıra Müjdat Gezen, Öykü Karayel, Fırat Tanır, Murat Evgin ve Bulutsuzluk Özlemi gibi sanat ve müzik camiasından da katılımın olduğu etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu. “Haydarpaşa ilelebet yaşayacak” diyen mezunlar, Kadıköy Life ile mutluluklarını paylaştı. Ünlü köşe yazarı Yılmaz Özdil’in yoğun programı dolayısıyla katılamadığı etkinlikte, ödülünü kendisi adına Müjdat Gezen aldı.

HAYDARPAŞA’NIN NOSTALJİK RUHU CANLANDI…

80 yıldır Türkiye’ye seçkin ve başarılı isimler yetiştirmeye devam eden Haydarpaşa Lisesi’nin kuşaklar boyu mezunları, tek çatı altında toplandı. On yıllar önce olduğu gibi yeni dönemin geniş kadrolu korosunun eşsiz konseri de büyük beğeni topladı. Dünyaca ünlü piyanistlere taş çıkartan Korcan Kanoğlu’nun performansı alkışlarla karşılandı.

ÖDÜL TÖRENİNDE KEYİFLİ DAKİKALAR…

Müjdat Gezen, Bulutsuzluk Özlemi ve Murat Evgin gibi ünlü isimlerin sahne konuşması, Haydarpaşa Lisesi öğrencilerini heyecanlandırdı. Birçok öğrenci, ünlü isimleri ayakta alkışladı. Okul yönetimi, titizlikle hazırlanan etkinliğin başarılı bir şekilde tamamlanması ve ödül törenine gösterilen ilgiden ötürü mutluluğunu ifade etti.

📆 05 Nisan 2014 Cumartesi 11:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şeref Bey Döner
ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR