MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Caddebostan, Etkinlikler, Flaş, Suadiye » 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü İçin İki Farklı Etkinlik
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü İçin İki Farklı Etkinlik


Kadıköy Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nü iki farklı etkinlikle kutluyor.

Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde 4 Ekim Cuma günü  saat 19.00 da başlayacak ilk  etkinliğin ev sahipliğini Kadıköy Belediyesi ile Kadıköy Hayvan Dostları Platformu üyesi hayvan severler yapacak. Müzik dinletisi ile  ”Mavi Yengecin Dünyası” adlı oyunun sahnelenmesinin de yer alacağı  gece de, ilginç bir de barkovizyon gösterimi yapılacak.  Loyka Prodüksiyon’un sponsorluğunda hazırlanan barkovizyon da, Kadıköy Belediyesi Hayvan Barınağı’ndan köpek sahiplenmiş aileler  ile yapılan röportajlar yer alıyor.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Arslan ve Kadıköy Hayvan Dostları Platformu üyesi Pınar Satıoğlu’nun konuşmacı olduğu gece de Allen Hulsev, Aysu Çöğür, Fatih Korkmaz, Mehmet Salkım, Mert Canka ise  müzik dinletisi ile geceye renk katacaklar.

“Mavi Yengecin Dünyası” adlı oyunu ise  Şefin Tavsiyesi Oyuncuları sahneye koyacak. Seda Tansuker Selçuk’un yazıp, Ezgi Gizem Gülümser’in yönettiği oyunda  Seda Çetin, Ezgi Gizem Gülümser rol alacak.

                                    PAZAR GÜNÜ BARINAKTA KERMES VAR

 6 Ekim  Pazar günkü kutlama etkinliği ise Kadıköy Belediyesi’nin Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde yapılacak. Pazar günü saat  13.00 de başlayıp akşam saat 17.00’ye kadar sürecek etkinlik de  gün boyu müzik ve barınak yararına düzenlenecek kermes var.

Hayvan haklarına duyarlı çalışmalarıyla dikkat çeken Kadıköy Belediyesi ile el ele veren Goody firması 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için yeni bir projeye imza atıyor.  4 – 5 Ekim tarihlerinde,  Bağdat Caddesi, Caddebostan Kültür Merkezi ve Meydan AVM’de kurulacak Goody Stantlarına uğrayıp Goody standlarına uğrayıp etkinliğe katılan tüm hayvanseverler , Goody’nin Kadıköy Barınağı’na bağışlayacağı mama miktarını bir kilo arttırmış olacak. Kampanya süresince toplanan Goody mamalar ise 6 Ekim’de Kadıköy  Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde yapılacak bir törenle sevimli dostlarımızla buluşacak.

Uluslararası  Lions Dernekleri 118-Y İstanbul Anadolu Yakası Yönetim Çevresi Federasyonu ile  Suadiye Sahil Lions Kulübü,  Loyka Prodüksiyon,  5. Şefin Tavsiyesi Oyuncuları da etkinliğe destek verecekler.

4 EKİM CUMA SAAT 19.00-22.00

YER :CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ

6 EKİM PAZAR SAAT 13.00-17.00

YER :KADIKÖY BELEDİYESİ GEÇİCİ HAYVAN BAKIM MERKEZİ

(Turgut Özal Bulvarı TEM Otoyolu Sonu\ Ataşehir)

 

Etiketler: , ,
📆 03 Ekim 2013 Perşembe 14:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR