MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Manşet, Sağlık » Ataşehir’de Hijyen Eğitimi Veriliyor…
Ataşehir’de Hijyen Eğitimi Veriliyor…


Ataşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yaparak ilçe sınırları içerisinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı tüm okullarda halk sağlığını korumak ve çocukların daha sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamak amacıyla okul kantinlerinde çalışan personel için “Bireysel Hijyen, Gıda Hijyeni ve Güvenliği” konularında eğitim semineri düzenliyor.

Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından verilecek olan eğitim semineri 22 Ekim Perşembe günü 18.00-20.30 saatleri arasında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Eğitimlerin sonunda tüm katılımcılara ise birer sertifika verilecek. Tüm basınımız davetlidir.

Tarih: 22 Ekim 2009
Saat: 18.00–20.30
Yer: Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Konferans salonu

Etiketler: , , ,
📆 21 Ekim 2009 Çarşamba 11:37   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Ataşehir’de Hijyen Eğitimi Veriliyor…” için bir cevap

  1. ALİ PÜRER dedi ki:

    Tahmin ediyorum Ataşehir, belediyecilik görevini en iyi yapan ilçelerimizin başında geliyor. Görevinin, gösteriş ve propaganda olmadığının bilincinde. Sapık ideolojiye yönelmiş bir aksiyonunu okumadım. Diğer ilçelerimizde de Belediğe Başkanlarının, particiliği bir kenara bırakıp, vatandaşa hizmetin asli görevleri olduğu bilmesi temennisiyle, Ataşehir’i örnek almalarını temenni ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR