MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Ekonomi, Manşet, Toplum » Eyüboğlu, Türkiye’nin En Seçkin Üniversiteleri İle Öğrencileri Buluşturuyor!
Eyüboğlu, Türkiye’nin En Seçkin Üniversiteleri İle Öğrencileri Buluşturuyor!


Geleneksel “Eyüboğlu Üniversite Fuarı 2010”,  2 Kasım 2010 Salı günü gerçekleştirilecek. 21 üniversitenin katılacağı fuarda, öğrenciler, merak ettikleri üniversitelerin kampüs ve bölümleri hakkında bilgi edinecekler.

Öğrencilerin kariyer planlamalarına rehberlik etmek amacıyla Eyüboğlu Rehberlik ve Yükseköğretim Danışmanlığı Birimleri tarafından düzenlenen “Eyüboğlu Üniversite Fuarı 2010”nın açılış  konuşması, Hürriyet internet gazetesi yazarı ve aynı zamanda Massachusets Institute of Technology ve Cambridge Üniversitesi Liderlik Merkezi’nde akademisyen olan Özgür Bolat tarafından yapılacak.

Fuarda, Eyüboğlu  Koleji ve Eyüboğlu Fen Lisesi öğrencileri gün boyu, katılımcı üniversitelerin standlarını ziyaret etme imkanı yakalayacaklar. Katılımcı üniversiteler; kampüsleri, bölümleri ve öğrencilere sundukları imkanlar hakkında bilgi verecekler. Eyüboğlu Çamlıca Kampüsü’nde 08.30’da başlayacak olan etkinlikte Eyüboğlu mezunları da okudukları üniversiteleri ve bölümleri anlatacaklar.

Özgür Bolat kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden fakülte birincisi olarak mezun oldu. Bir yıl New York Üniversitesi’nde öğrenme psikolojisi eğitimi aldı. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile yüksek lisans yaptığı Harvard Üniversitesi’nden de fakülte birincisi olarak mezun oldu. Türkiye’ye döndükten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim üyeliği yaptı. Şu anda Hürriyet Gazetesi web sitesinde köşe yazarlığının yanında Massachusets Institute of Technology Liderlik Merkezi ve Cambridge Üniversitesi Liderlik Merkezi’nde akademisyen olarak görev yapmaktadır. Halen Cambridge Üniversitesi’nde liderlik alanında doktorasına devam etmektedir.

📆 28 Ekim 2010 Perşembe 10:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR