MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Spor, Toplum » 200 Masa Tenisçi Bağlarbaşı Spor Salonu’nda kıyasıya mücadele ettiler
200 Masa Tenisçi Bağlarbaşı Spor Salonu’nda kıyasıya mücadele ettiler



Kadıköy Belediyesi ve Fenerbahçe Veteran  Masa Tenisçileri Spor Kulübünün 11 yıldır geleneksel olarak düzenlediği, Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvası, 10-11 Ekim tarihlerinde Burhan Felek Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Yurt dışından ve yurt içinden 200  sporcunun katıldığı turnuvada veteran masa tenisçiler  kıyasıya mücadele etiler.

Turnuva açılışı Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim ve Araştırma Merkezi Yön.Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu ve Fenerbahçe Veteran Masa Tensiçiler Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı tarafından yapıldı.

Turnuva yaş gruplarında  bay  ve bayanlarda  tekler, çiftler kategorilerinde gerçekleştirildi.
İlk üç dereceye girenlerin kupa ve madalyaları turnuvanın son günü salonda kazananlara verildi.

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim ve Araştırma Mrkz.Yön.Kurulu ve FB Veteran Spor Kulübü Yönetim Kurulu  üyesi Nesibe Müsevitoğlu da tek bayanlar yaş grubunda, 1. oldu.
Gala gecesinde ise müsabakanın stresini atan sporcular,  2011’de 12. Uluslar arası Turnuvada buluşma sözü vererek turnuvayı sonlandırdılar.

Turnuva nedeni ile Ülkemize gelen sporcular bu vesile ile İstanbul’un kültürel ve tarihsel yerlerini görme fırsatı da elde ettiler.

Dereceye giren sporcular:
39 ALTI TEK ERKEK
1 – SERGEI SAVALIEV (RUS)
2 – HAKAN PEHLİVAN
3 – ONUR OKTAV
4 – PUIU DRAGOŞ (ROMANYA)
*CONS.MİTHAT KAYA
40-49 TEK ERKEK
1 – ALEKSANDRE SAVALIEV (RUSYA)
2 – PETRESCU LIVIU (ROMANYA)
3 – STEFO PANCİRİ
4 – MEHMET YILIK
*CONS. TUNCAY ARAÇ
50 – 59 TEK ERKEK
1 – MURAT GÜNAY
2 – BONDERENCO ANATOLI (RUSYA)
3 – CLAUS ADRIAN (ROMANYA)
4 – NIKOLAY PRYTKOV (RUSYA)
* CONS. SADİ ULUÇAY
60 – 69 TEK ERKEK
1 – FEHMİ YAVUZER
2 – TARIK ÖZKAN
3 – SEYHAN CANDAN
4 – YILDIRIM TÜRKERİ
CONS.NİHAT ÖZKAN
+ 70 TEK ERKEK
1 – EFISYO PISANO (İTALYA)
2 – ERCAN CEYLAN
3 – ARSENIE MIHAI (ROMANYA)
4 – BERTAN ORBERK
*CONS. SINESCU EUGENIU (ROMANYA)
40 49 TEK BAYAN
1 – TÜLAY DÜNDAR
2 – ZÜBEYDE KAN
3 – SEMA KARADAĞ
4 – İLKNUR ÖZÇELİK
* CONS. IŞIK ERDOĞAN
+ 50 TEK BAYAN
1 – NESİBE MUSEVİTOĞLU
2 – ASUMAN ÖZDİNÇER
3 – NURTEN SAK

ÇİFT BAYANLAR
1 – TÜLAY DÜNDAR – İLKNUR ÖZÇELİK
2 – SEMA KARAHAN – ÖZLEM ÖZER
3 – SELMA PEHLİVAN – SERPİL PINAR
4 – DİCLE EKİNCİ – ŞULE BİREKUL

39 ALTI ÇİFT ERKEK
1 – SERGEI SAVALIYEV (RUS) – HAKAN PEHLİVAN
2 – STEFO PANCİRİ – BORA DİLRİ
3 – POSTOLE AURALİAN – PUIU DRAGOŞ (ROMANYA)
4 – HÜSEYİN GÜMÜŞ – POPA MIHAI (ROMANYA)

40 – 49 ÇİFT ERKEK
1 – ALEKSANDER SAVALIEV – TIMAN ILIYA (RUSYA )
2 – PETRESCU LIV IU – CALAUZ ADRIAN (ROMANYA)
3 – CENGİZ AKDAĞLI – ATİLLA ÇAMLIDAĞ
4 – METİN BOZYİĞİT – DURMUŞ KAYA

50 – 59 ÇİFT ERKEK
1 – BONDERENCO ANATOLİ – PRYTKOV NİKOLAY (RUSYA)
2 – NECATİ GÜNAY – MURAT GÜNAY
3 – ÜMİT ARÇAĞ  – SELÇUK KÜÇÜKAZAY
4 – ZİHNİ ŞİMŞEK – TANJU ÖZDENER
+60 ÇİFT ERKEK
1 – BERTAN ORBERK – TARIK ÖZKAN
2 – ERCAN CEYLAN – COŞKUN SÜER
3 – EFİSIO PISANO – YILDIRIM TÜRKERİ
4 – SEYHAN CANDAN – FEHMİ YAVUZER

Galeri
📆 25 Ekim 2010 Pazartesi 13:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Fatih Karagümrük 3 2 1 0 7 2 +5 7 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu
2 Alanyaspor 3 2 1 0 5 1 +4 7 2021-22 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
3 Galatasaray 3 2 1 0 5 1 +4 7 2021-22 Avrupa Konferans Ligi üçüncü eleme turu
4 Antalyaspor 3 2 1 0 4 1 +3 7 2021-22 Avrupa Konferans Ligi ikinci eleme turu
5 Hatayspor 3 2 1 0 3 0 +3 7
6 BB Erzurumspor 3 2 0 1 6 4 +2 6
7 Göztepe 3 1 2 0 8 4 +4 5
8 Fenerbahçe 3 1 2 0 2 1 +1 5
9 Konyaspor 2 1 1 0 4 1 +3 4
10 Trabzonspor 3 1 1 1 4 4 0 4
11 Beşiktaş 3 1 1 1 5 6 -1 4
12 Sivasspor 3 1 1 1 2 3 -1 4
13 Kasımpaşa 3 1 0 2 2 2 0 3
14 Kayserispor 3 1 0 2 2 5 -3 3
15 Gaziantep 3 0 2 1 5 7 -2 2
16 MKE Ankaragücü 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 Gençlerbirliği 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 Çaykur Rizespor 3 0 1 2 2 5 -3 1 2021-22 1.Lig
19 Yeni Malatyaspor 3 0 1 2 2 7 -5 1
20 Denizlispor 3 0 1 2 1 6 -5 1
21 Başakşehir 3 0 0 3 0 6 -6 0

BAĞLANTILAR