MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Flaş, Manşet » Electro World’den Nakit Fiyatına 10 Taksit Avantajı

Electro World’den Nakit Fiyatına 10 Taksit AvantajıTürkiye genelindeki 10 mağazası ile müşterilerine “Hergün En Yeni” sloganı ile fiyat, çeşit ve hizmette en uygun kombinasyonu sunan Electro World, Yapı Kredi Worldcard sahiplerine nakit fiyatına 10 taksit avantajı sunuyor

En yeni elektronik ürünleri, en iyi fiyat, çeşit ve hizmet kombinasyonuyla müşterileri ile buluşturan, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek her zaman en uygun fiyatı sunan Electro World, Yapı Kredi Worldcard sahipleri için alışverişi daha avantajlı hale getiren yeni bir kampanya başlattı. Electro World’ün tüm mağazalarında geçerli olan kampanya ile 199 TL ve üzeri alışveriş yapan Yapı Kredi Worldcard sahipleri için nakit fiyatı üzerinden 10 ay taksit imkanı sunuluyor.

ÖTV indiriminin sona ermesinin ardından müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelememesi için avantajlı kampanyalar geliştirdiklerini belirten Electro World yetkilileri, en bol çeşidi, en iyi fiyat ve en iyi hizmetle sunduklarına dikkat çekerek “Nakit fiyatına 10 taksit” kampanyasının da sektöre hareketlilik katacağını ifade ediyorlar.

Worldcard’a özel olan kampanya Ekim ayı boyunca devam edecek. Alışveriş tutarı 199 TL’nin altında olan Yapı Kredi Worldcard sahipleri ise nakit fiyatına 5 taksit imkanından faydalanabilecek.

Nakit Fiyatına 10 Taksit Kampanyası, Electro World’ün tüm mağazalarında geçerlidir
Electro World Mağazaları:
İstanbul: Bakırköy Capacity AVM, Kartal Minibüs Yolu, Kurtköy Viaport AVM, Bostancı E-5/Oto Sanayi, Esentepe Astoria AVM.
Ankara: Etlik Antares AVM, Ümitköy Gordion AVM, Çankaya 365 AVM
Bursa: Korupark AVM
Konya: M1 Merkez AVM

Electro World Hakkında

Avrupa’nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc’nin (DSGi) markası olan uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, Türkiye’de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile faaliyet gösteriyor. Telekomünikasyon ürünleri, bilgisayar yazılım ve donanımı, beyaz eşya, tüketici elektroniği, küçük ev aletleri, mutfak ekipmanları ve çeşitli aksesuarlar gibi pek çok kategoride sayısız ürün ile elektronik mağazacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren Electro World, elektronik perakende mağazacılığında çok kanallı (multi-channel) yaklaşım, uygun fiyat ve müşterilerine satış sonrası hizmetler kapsamında geniş bir paket sunuyor. Electro World’ün bağlı olduğu DSGi, 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 26 ülkeye yayılmış 1.300’ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi, büyüme stratejisini elektrikli ürünler perakendeciliğinde uzmanlık, geniş ürün yelpazesi ve marka seçeneği ile büyük satış alanlarında hizmet verme, karlılık potansiyeli olan pazarlara açılarak büyüme, bulunulan pazarlarda en düşük maliyetli operasyonel yapıya sahip olma gibi noktalar üzerine kuruyor. DSGi’ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda’da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa, Yunanistan ve Türkiye’de Electro World, Norveç’te Elkjøp, İsveç’te El Giganten, İtalya’da UniEuro, Yunanistan’da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç’te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

Etiketler: , ,
📆 17 Ekim 2009 Cumartesi 14:29   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR